Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw czy ....


Seet men

Recommended Posts

59 minut temu, Rysiu napisał:

Lampa dobra ale droga. Hps 100W dostaniesz za 150zeta. Filtr za duży i za drogi. Tak samo wentylator. Opaski metalowe też na ch... 10 metrów przewodu wentylacyjnego??? Po co? Programator za 15 zeta z leroya starczy. Jeden airpot zamiast dwóch. Box wyższy jak można. Wszystko co tam masz to 2300-2400 zeta. Absurdalna cena jakaś. A gdzie nawozy, ziemia, pestki?

Lampe wole led .... filtr już zmieniłem na mniejszy ... przy wentylatorze chyba zostanę zależy mi na cichej pracy chyba ze polecisz inny ?. ...  a cena jak cena chce zamówić z jednego sklepu a jest on polecany na forum a co do  nawozów i ziemi to kupię na miejscu w sklepie ?? bo po co mam odciążać paczkę za granice ... to co przewód tez usunąłem kupię na miescju bo w sklepie tylko 10m jest ...

4234D6E8-58FB-4599-A37B-DCEA3B96B09C.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem ze są bo widzę inne ... ale akurat w tym sklepie nie ma takiego modelu czy ma ktoś polecić inny sklep ?? I jakie rodzaje radzice na początek cały sezon czy automaty ? I jakie nawozy muszę się zaopatrzyć i może ktoś podpowie jaka ziemia jest najbardziej odpowiednia ?.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+