Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co tym razem im dolega?


Guru

Recommended Posts

Zestaw nawozów canna. Ziemia też canna terra profesional plus. Od samego początku było pod górkę.  Za mocną ziemia do siewek później płukania ziemi później niedobory zaczęły szybko wychodzić. Udaje mi się w miarę ogarniać niedobory widać po roślinach. Ale wczoraj zauważyłem następny problem. Tzn liscie robią się żółte od górnych partii liści ale żyłki zostają zielone. Spryskalem wczoraj wieczorem magnesem i zelazem. Zobaczę czy coś pomogło wieczorem. large.20190228_210037.jpg.57eb4f57d83ea6a1a5f360e9d9cd9cf0.jpglarge.20190228_210013.jpg.c0c52b08ca4114f97f3ead1e96db1196.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mieszkam w kraju gdzie jest bardzo mały wybór wszystkiego. Jak zamówisz z growshopu to dostawa z tydzień trwa A jak są niedobory trzeba chyba działać jak najszybciej i właśnie nie wiem co robić. 

Tak karmię normalnie, dostają pełne dawki z ph 6.0. Canna nawozy mineralne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Znaczy masz zestaw canna terra? Tam są mikro, więc nie sądzę, żebyś musiał coś dokupować, chyba, że Mg, co tam jest w ogóle w składzie?   Trzeba było założyć GL, to można by zobaczyć historię tego planta ? Opryskami dokarmia się doraźnie, czym im pryskałeś?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+