Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK482 x 3, AK472 Auto Fem


Przemytnik Rzeżuchy

Recommended Posts

Cześć kochani, 

nie pierwsza(ale nie oszukujmy się wciąż jestem łakiem) i miejmy nadzieję nie ostatnia przygoda z MJ.

Nasiona: 3xAK482 1xAK472 Auto Fem od AKseeds https://thc-thc.com/produkt/ak472-automatic-feminizowane/

Box: 70x50x125 DIY

Podloze: Canna pro

Nawozy: trzypak biobizz 

Trening: delikatny lst

Donice: kwadraty 9L

Słońce: Sunmaster dual 150w dual 18 000 lumenów + odbłyśnik

Fotoperiod: 18/6 

Wentylacja: wlot aktywny 2x went 1xmieszający i kanałowy wyciągający w wiadro obłożone matą do okapów zasypane węglem drzewnym do grilla DIY

Mija 34 dzień od kiedy grozi mi kryminał. Krzaki mają po 75 cm,mniej więcej,  miejsce się kończy pytanie czy one będą jeszcze się pięły w górę?

Nawóz dawkuję na zasadzie szlachta na koszta nie patrzy, 5ml grow i 4ml bloom na 1,5l i to dzielę na dwie. Dzisiaj dorzuciłem 2ml top max. Woda zawsze ma mniej niż 7ph. Sklepowa ma z 6,4 źródlana(1,5ml) i w granicach 7ph mineralna(6L), która jest tańsza . Raz leję sklepową zaś potem mieszam pół na pół mineralną z źródlaną. Mierzę kropelkami akwarystycznymi.

Można zaobserwować że od żarówy  dzielą je cm i tak w sumie cały czas, mam nadzieję że nie mają z tym problemu. Nie odbije się to negatywnie. Pytanie czy coś z nimi zrobić , łamać przycinać? Czy jeszcze obserwować.

Wczoraj, może trochę prędzej pojawiły się białe kłaki.

Tak to wygląda:

2019-02-15-989.jpg

2019-02-15-990.jpg

2019-02-15-992.jpg

2019-02-15-994.jpg

2019-02-15-995.jpg

2019-02-15-998.jpg

2019-02-15-1000.jpg

2019-02-15-1001.jpg

2019-02-15-1003.jpg

2019-02-15-1006.jpg

2019-02-15-1008.jpg

2019-02-15-1011.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mhm ok, więc jedyna opcja to zakładka i  defoliacja

https://trawka.org/topic/36392-super-cropping-czyli-%C5%82amanie-konopi/

czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile jeszcze mogą urosnąć jak nic nie zrobię? Pi razy oko, żebym wiedział jak dużą zakładkę zrobić. I czy zrobić pod głównym szczytem czy przy ziemi? Są jakieś pomoce naukowe? Materiały wideo? Jakie mogą być konsekwencje robienia tego na auto i to w tej fazie, a nie wiem nawet jak zaawansowana jest to faza kwitnienia? Na thcthc z opisu wynikało że do 90cm i że 75 dni i można zbierać. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze około 30 cm może ci podrosnąć tak pi razy drzwi.

Defoliacja wskazana bo może być ciasno po łamaniu. Doły łamać będzie ciężko bo robią się zdrewniałe i włókniste. Przed łamaniem nie poldlewaj. na sucho rośliny będą bardziej gumowe i nie będą pękać. Do łamania zastosuj technikę uprzedniego miażdżenia łodygi. Przygotuj plastry by sklejać w razie gdyby ci za bardzo pękły.

Na automatach nie wskazane są takie zabiegi ale jak mus to mus. Najlepiej to robić na wegu. Im później w kwitnienie tym trudniej i gorzej.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam fanów hejterów i osoby nowe.

Mija 43 dzień. Powiedzcie jak to według was wygląda? Będzie coś z tego czy na kompost. Dziku tak jak mówiłeś lekko 30 cm im przybyło ☹️. Niemile jestem zaskoczony. Dlatego takie kiepskie ujęcia, bałem się je wyciągnąć bo są połamane ponaginane i pokrzyżowane.

DSC_3165.JPG

DSC_3181.JPG

DSC_3167.JPG

DSC_3169.JPG

DSC_3175.JPG

DSC_3177.JPG

DSC_3178.JPG

DSC_3179.JPG

DSC_3186.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szczyty roślin które mają donice po lewej stronie przekładasz na prawą, te które mają donice po prawej na lewo (krzyżujesz je na przemian, robiąc łodygami "x"),

w razie potrzeby supercroping ostatnich 15 cm

można podnieść boxa

już zamawiaj nowe pestki

jak nie wypali możesz z nich zrobić zupę mleczną

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+