Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Ile będzie suchego  

5 members have voted

1. 1. z dwóch auto: ak 47 2.0 glue gorilla

• poniżej 10
      0
    • 10-20
      0
    • 20-30
    • 30-40
    • powyżej 40

Recommended Posts

No właśnie czytałem smoke reporty to podobna mocna :) Ale właśnie przez to przechowywanie tych nasion to myśle że bedzie kupa z tych rośliń i z palenia 😕

Mój Tato zawsze mówił, dasz poznasz a nie dasz też poznasz. Moim zdaniem warto jest zaoszczędzić kasę i jak już się robi grow to robić to porządnie. Będziesz płacił za prąd przez 3 albo więcej miesięcy, wygrasz kasę na pestki a potem wyjdzie Ci z boxa kilka gram. Szkoda wysiłku i stresu. 

@maurycy ma świetne rośliny na biobizzie,  skontaktuj się z nim, może wyliczy Ci ile to kosztowały nawozy w przeliczeniu na jedną roślinę. Biobizz jest tani, bio, bardzo trudno przedawkować. Z tym, że trzeba lać dawki wyższe niż poleca producent. 

Robiłem coś kiedyś na biobizz i powiem szczerze że jak za swoją cenę to dają radę. Wielu ludzie krytykuje tą serię ale moim zdaniem to bardzo dobre nawozy, oczywiście co Najważniejsze są bio. Jak robisz pod ledem to trzeba trochę zmodyfikować dawki. Wcale nie trzeba lać więcej jak producent zadeklarował..pierd***nie... 

Do dziś mam jeszcze grow biobizz I daje go na początku dla sadzonek.

Jak chcesz bio i nie wydawać dużo to polecam biohumus sypki na veg a na kwitnienie ASTVIT Sypki plus melasa. Boost banany lub z domieszką bat guano. Tanio i zajebiscie...

• Like 1

ten LSD że zdjęcia to wina słabego światła

inwestycja w nawozy przy brakach w oświetleniu mija się z celem

Ja powiem tak jeśli chodzi o biobizz growa kupiłem 250ml i przy 40 dyniowym wegu połowa została od początku kwitnienia dostają blooma i top maxa i zjadły już prawie 500ml kazdego(dawki5ml/l od dłuższego czasu) i myślę że zjedzą jeszcze że 100/150ml

Teraz, AkaWyjebka napisał:

O jestem ciekawy jak twój wygląda w porównaniu do mojego ziomka :doctor:

nie opiekowalem sie nim w ogole , dzisiaj dopiero przy okazji zdjec bede uzupelnial jej zelazo i mam overdrive to tez dam, generalnie liscie sa zoltawe ale plant pokazny :P

14 godzin temu, AkaWyjebka napisał:

Jak myślisz na te moje dwa auto styknie Biobizz trypack grow bloom i top max po 250ml każdy

Grow na pewno zostanie bloom i top max nie wiem ale cena na allegro jest niewielka także jak by brakło w cenie grama dokupisz oba z przesylka

• Thanks 1

Kup przyzwoitą ziemię i pomyśl o chociażby jakimś LED,  światło jest ważne. 

Edited by Triskele
  • Like 1

Godzinę temu, maurycy napisał:

Grow na pewno zostanie bloom i top max nie wiem ale cena na allegro jest niewielka także jak by brakło w cenie grama dokupisz oba z przesylka

No grow cały by został bo nie długo kwitnienie

25 minut temu, Triskele napisał:

Kup przyzwoitą ziemię i pomyśl o chociażby jakimś LED,  światło jest ważne. 

Już nie bede ich przesadzał beda w 2-3 l doniczkach do konca.  Dokupie kilka świetlówek