Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co dalej? Ścinka?


proboszczem@wp.pl

Recommended Posts

Cześć, 
Problem jest taki ze pomidorki mają już 2,5 miesiąca, pierwszy raz się z nimi bawię ale jakoś zamiast wszerz na masę to poszły do góry.
 Przez pierwsze 1,5msc miały 18/6h i za długie się zaczęły robić to zmieniłem od miesiąca na 12/12.
75 dni minęło odkąd wrzuciłem je do ziemi, słupki już się w większości zrobiły brązowe/bursztynowe, a z tego co czytałem oznacza to powoli zbiory... jednak plony mnie za bardzo nie przekonują. Trzymać je jeszcze czy co? :(   (te dwa z lewej są tydzien starsze od tych 4 z prawej) 
Może jakieś podpowiedzi żebym następnym razem błędu nie popełnił.
Starałem się zapewnić wszystkiego czego chciały. Od biohumusów po plagron i tak mi się odwdzięczyły :/
Lampa HPS FLO 150 (odpowiada 250 zwykłej)
Rośliny mają wymieniane powietrze co ok. minutę. 
Małe topki - nawet nie wiem czy mają siłę ruszyć. Patrze od tygodnia i niestety nie widzę zmian w masie
Proszę o rady! :) 

https://imgur.com/a/hIeBYUL

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ze zdjec nic nie widac ale dam ci taka mala podpowiedz jak to indikii to trzymaj 70 dni na 12/12 a jak sativy to trzymaj 90 no chyba ze masz lupe powiekszajaca to trzymaj az sie te krysztalki co sa nimi topy oszronione zmienia z przezroczystych na mleczne a najlepiej jak mleczne zmienia sie lekko na brazowe to wtedy tniesz a te brazowe nitki nic nie znacza to nie one maja byc brazowe a wlasnie krysztalki pod mikroskopem ktory mozesz kupic w growshopie za 4o zeta pozdro ziom

 

po 21 dniach kwitnienia mozna lac pk 13 zeby topy nabraly masy 

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trichomy,  czyli musisz użyć lupę, mają być byrsztynowe/brązowe. Ż doświadczeni a, u mnie zawsze kwitną przynajmniej o tydzień dłużej niż pisze producent. Czas jest indywidualny, czas producenta to wg mnie warunki idealne.

Mleczne i część bursztynowych, czyli jeszcze nie :

xx.thumb.jpg.76334de7d5039c6156cfee6aa4b16bf6.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+