Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl
lolaszek

FAT BANANA & GREEN GELATO@LED COB

Recommended Posts

Posted (edited)
5 godzin temu, Pomidorek napisał:

miejsca tam a miejsca? może wywalić auto do drugiego a zostawić FP w tym? :rasta2: ja mam miękkie serce i byłoby mi cholernie żal którąś wyrzucić 😄 albo wrzucić FP z automatami zrobić mu długi weg i w połowie maja jak pogoda będzie już odpowiednia to wywalić na outa i czekać do jesieni co to wyrośnie heh

nic nie bede wyrzucac procz tego 3go automata ktory stoi tylko dlatego ze moj kuzino go pozalowal i bedzie nasza domowa roslinka parapetowa , te dwa akacze moga isc solo do dr60 a fp zostawic tu ale tu musialbym juz przelaczac raczej czy jeszcze niech weguja ? Potrzebuje z 5 dni aby sflushowac dobrze lsd z drugiego boxa.

edit : sflushowalem LSD , byla karmiona biocanna wiec jeden flush wystarczy, dam jej 3-4 dni na wypicie wody i tne , dostala oczywiscie flawless finish . Za 5 dni ida tam automaty i wtedy przelaczam u siebie 12/12 . Ciasno bedzie ale dosc ladnie wytrenowane sa , jak zaczna indukowac to wytne worek lisci bo nic nie ruszalem jeszcze .

Jak ktos ma jakies uwagi to prosze bo nie mam wyobrazni jak duze one jkeszcze urosna w gore 😄 @Vito Ty to w ogole widziales moj nowy projekt , co robic ? outdoor odpada , kraj liberalny ale nie bede w sumie przeginac paly 😄

Edited by lolaszek

16 godzin temu, lolaszek napisał:

outdoor odpada , kraj liberalny ale nie bede w sumie przeginac paly 😄

jak jest możliwość to wywalił bym na outdoor automaty, zawsze przeginam pałę 😄 

16 godzin temu, lolaszek napisał:

@Vito Ty to w ogole widziales moj nowy projekt , co robic ?

niestety ten miesiąc mam cały zabiegany, sam szukam domu/dużego mieszkania z tarasem aby samemu rozpocząć przeginanie pały 😄 A muszę do przyszłego miesiąca wystartować... zaraz targi... nie mam czasu się wyspać... 

Ogólnie niech nie będzie Ci żal maluchów, jak trzeba to wywalić... Ładnie się rozrosły normalne, niech same zostaną w namiocie i puszczaj je na kwitnienie, będzie bardzo fajnie 🙂 

16 godzin temu, Vito napisał:

jak jest możliwość to wywalił bym na outdoor automaty, zawsze przeginam pałę 😄 

niestety ten miesiąc mam cały zabiegany, sam szukam domu/dużego mieszkania z tarasem aby samemu rozpocząć przeginanie pały 😄 A muszę do przyszłego miesiąca wystartować... zaraz targi... nie mam czasu się wyspać... 

Ogólnie niech nie będzie Ci żal maluchów, jak trzeba to wywalić... Ładnie się rozrosły normalne, niech same zostaną w namiocie i puszczaj je na kwitnienie, będzie bardzo fajnie 🙂 

Generalnie automaty ida oba do dr60 skoro tu wiekszosc pisze lacznie z Toba ze sie pomieszcza we 3 fotoperiody. Max 5 dni , wywalam nawilzacz i automaty i niech leca .

edit: autosy juz prefloweruja wiec mam je ogolnie w powazaniu, do drugiego boxa poleci solo gelato i przedluze jej troszke wega jeszcze coby ja dokoksic i przelacze , z nia niech se pojda te autosy obok , duze nie beda i wiem ze autosy i 12/12 to srednio ale ostatnio najlepszy plant mi wyszedl wlasnie z takiego systemu. U mnie zostana dwie banany ktore bede jeszcze z tydzien naciagal skoro beda we dwie to dam im troszke czasu, zaraz bede mial ze sto gieta suchutkiego LSD wiec na jakis czas starczy a sortu z poprzedniego growa jeszcze troszku obstalo hue hue .

Edited by lolaszek

Witam, klilka fotek , dalej sie wacham czy automaty dac do dr60 we dwa a u siebie zostawic regi, czy zabrac gelato do dr60 z automatami, przedluzyc jej wega o czas indukowania autosow i caloasc przelaczac na 12/12 adekwatnie u siebie podwegowac banany i przelaczac. Sugestie ?

Z tylu dwa banana , po bokach te male to ak47 auto a na dole gelato (wielka :P)

large.20190313_194041.jpg.ed92f937d5c4743628a5d3c16415e10a.jpglarge.20190313_194035.jpg.6eefbcd484564a3b8127d5a148889590.jpglarge.20190313_194024.jpg.c34bb6eef834118a76946e61e125c91b.jpg

BONUS : 4,5miesieczne drzewo zycia po dwumiesiecznym wegu :), sflushowane ( kuzyn mnie rozjebal bo przelal nieodstana woda i mial ostatni baniak wyregulowac ph dac flawless odstany baniak i cyk, wszystko zrobil tylko wody na ostatni baniak nie odstawil ale to chyba nie bedzie mialo wielkiego wplywu na smak.) chce ja ciachac w sobote.

large.20190311_115535.jpg.957cccbfe0e6691ee8500aa545336203.jpglarge.20190311_115530.jpg.9eb1bef7b77db99db07904c0a7c748c2.jpg

• Like 1
  • Upvote 2

Teraz, bortek napisał:

Ladna ta choinka

Jak topy kamienie czy raczej luzniejsze? 

Jakbym urwal topa i rzucil Cie w czoło to bym Ci nabil guza 😄

• Haha 1
  • Upvote 1

Teraz, bortek napisał:

No to kozacko jak kamienie

Tak i tutaj dostrzegam zasadnicza roznice pomiedzy fotoperiodami a automatami, automaty to zabawki - nie dla mnie 🙂 zaluje ze tyle sie w nie bawilem . LSD swieci sie jak psu jaja 😄 tyle trichomow nie widzialem w zyciu, topy jak zbrojony beton szalunkowy , zapach jest masakryczny i licze po cichu na wiecej niz 100g 🙂 

Tez to przerabialem najpierw auto a potem poszlem w sezony. Chociaz teraz sobie wrzucilem kilkanascie auto w malym box w kubeczkach 

IMG_20190313_200847.jpg

Mialem pesteczki jest tam kilka ww cbd i bubblekush 

• Like 1

11 minut temu, bortek napisał:

Tez to przerabialem najpierw auto a potem poszlem w sezony. Chociaz teraz sobie wrzucilem kilkanascie auto w malym box w kubeczkach 

IMG_20190313_200847.jpg

Mialem pesteczki jest tam kilka ww cbd i bubblekush 

ja mam jeszcze 5x critical vol 2 autosy tez je kiedys moze na szybko w malych litrowych donicach zrobic 😄 Wlasnie mi podpowiedziales ...Jakby do dr60 poszly autop to moge szybko dorobic te 5 pestek i tyle coby powierzchnie pokryc.

Zajebiscie te sezony ogarnołeś.! 

Ja już bym je przełączył . 

Podejrzewam że sporo podrosną. I możesz mieć problem z wysokością. 

• Like 1

1 godzinę temu, Krystek1 napisał:

Zajebiscie te sezony ogarnołeś.! 

Ja już bym je przełączył . 

Podejrzewam że sporo podrosną. I możesz mieć problem z wysokością. 

Przelacze je za max 5 dni , wtedy przeniose automaty , wyjebie nawilzacz i rozciagne je jeszcze na boki, bedzie miejsce , maja sporo miejsca do lampy +/- 80 cm wiec spokojnie 40 cm moga rosnac , bardziej sie boje o boki bo bede je dalej naginac przed przelaczeniem, mysle pojutrze przy ostatniej dawce konesera na wzrost. Kolor nie wskazuje na nadmiar azotu wiec jeszcze je nakarmie przed przelaczeniem . Dzisiaj dostaly sama wode czysta + oprysk z rhizotonic/calmag.  Autosy dwa maja ogromne donice, wiadomo ze nioe zajma calego dr60 a mam jeszcze 5 x critical auto i je wrzucam do wody dzis , aby zlapaly dystans do moich akaczy poleca od razu do malych donic w ktore napcham konkretnie ziemi, minimum 1,25-1,5 L i niech leca dodatkowo . nie powinny urosnac duze wiec 'zlicuja' sie sie z obecnymi , @bortek dzieki za pomoc mordo bo mam 5 pestek to sie je wykorzysta . 

edit jutro wrzuce zdjecie banana po lewej stronie ktory mial fim na glownym topie zamiast topping , widze 4 potencjalne szczyty wiec chyba wyszlo 😄 

Edited by lolaszek

Kontrolowane zapylenie. 

Zrób parę pestek. 

Jeden szczyt banana potraktuj. 

Srebrem. 

I zapyl gellato jeden szczyt. 

Będziesz miał pestki free. 

Ja robię to tak. 

Biorę stare pierścionki.srebrne 925 próby. 

Mały słoiczek z wodą zdemineralizowaną. 

Zasilacz stary może być od jakiegoś telefonu. 

Ucinam końcówkę wtyczkę.

kabelki  dzielę. 

Po 10cm 

I przywiązuje do końcówek kabli po starym pierscionku lub co tam masz byle srebro. 

Następnie moczę oba srebrne przedmioty w słoiku z wodą zdemineralizowaną. 

Ważne aby się nie stykały w wodzie. 

I kabelek miedziany nie był zanóżony.  

Tylko same srebro. 

Po 24h mam gotowy preparat do rewersji. 

Edited by Krystek1