Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Diavolo IL x 3 - Delicious seeds


Recommended Posts

22 minuty temu, rooky napisał:

to jest sciema z tymi 60 dniowymi to chodzi o 60 dni kwitnienia

doskonale wiem o tym

ze strony producenta:

GENOTYPE INDICA/SATIVA AUTO THC 17% LIFE CYCLE 60 DAYS FLAVOR SWEET FRUIT WAY OF CROPPING IND/OUT PRODUCTION 300 G/M2 INDOOR | 60 G/PL OUTDOOR ODOR MEDIUM EFFECT NARCOTIC RESISTANCE TO MOLD MEDIUM PEST RESISTANCE HIGH SEX FEM AUTO LINEAGE CRITICAL MASS X LOW RYDER BHO PERFORMANCE 18% IRRIGATION TOLERANCE MEDIUM MEDICINAL VALUE VERY HIGH

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

znaczy oni tak pisza przy tych automatach, a ja sam kiedys fruity kupilem co mialy miec taki cykl ale nie mialy, najszybsze jakie znam to jakies 42-49 dni kwitnienia i to jest jakas chyba najnowsza generacja nasion bo automat ktory musisz przelaczyc na 12/12 i wtedy zacznie dopiero kwitnienie 

 

edit: chodzi mi o kwitnienie, ze najszybsze, a nie caly cykl zycia 42-49

edit2: jak macie cos szybszego to dajcie znac sprawdze soobie

Edytowane przez rooky
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Triskele tak widziałam takie airpoty, jednak większej rozłąki nie planuję - chociaż pewnych spraw nie da się zaplanować, przewidzieć, z kolejnym podlaniem poczekam jeden dzień dłużej niż powinnam - tak jak radzisz 

Wg producenta powinna być gotowa w 60 - 65 dni, miała być to szybka i łatwa uprawa, oczywiście trzeba brać na to poprawkę, ja doliczam minimum plus dwa - trzy tygodnie ze względu na stres, który im urządziłam 

@Dzik nad wyrównaniem poziomu coś pokombinuje, na pewno przy następnym podlaniu przeorganizuję boxa i patyczak pójdzie na tył gdzie strumień światła jest mniejszy a dwie pulchniutkie (nie wiem czy można je tak nazwać) pójdą na pierwszy front czyli do przodu  

Patyczak to jest jakaś porażka, nie wiem co z niej będzie, topki jak mały paznokieć, ale postanowiłam ją zostawić najwyżej pójdzie na masło lub green dragon :) Była połamana, wyginana ale żeby aż tak się zepsuła, może geny - moje usprawiedliwienie :puff:

Nie jestem raczej zadowolona z tej uprawy, zobaczymy co z tego będzie, mierzyłam w całości w jakieś 50 - 60, przynajmniej nie mniej niż poprzednio z automazara ale lepszej jakości. Nie wiem już sama  :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ej ale to uczenie sie na bledach jest super w uprawie dawno sie tak dobrze nie bawilem jak przy kwiatkach jedyny minus to wlasnie czas jednej uprawy, ja za kazdym razem juz mysle co bym zmienil na nastepny raz i jaka odmiane bym sprobowal nowa, to jest w tym wszystkim najfajniejsze 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, rooky napisał:

ej ale to uczenie sie na bledach jest super w uprawie dawno sie tak dobrze nie bawilem jak przy kwiatkach jedyny minus to wlasnie czas jednej uprawy, ja za kazdym razem juz mysle co bym zmienil na nastepny raz i jaka odmiane bym sprobowal nowa, to jest w tym wszystkim najfajniejsze 

Myslalam, ze tylko ja tak mam ? witamy w klubie.

A myslisz czemu kupilismy 3 namiot ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP 52 DAY / 31 FLO

Podlane po 1L wody z supervit ph 6.5. Podsypane świeżą ziemią. Box przeorganizowany, patyczak poszedł na tył. Postanowiłam również uciąć dwie łodygi z patyczaka aby było trochę luźniej momentami jest tak gęsto, że boje się żeby nie weszła pleśń – wilgotność ok.35, wiatrak mieszający skierowany na szczyty. Na jednym głównym szczycie bardziej jasne listki, czy zaczynają się problemy ?

1.thumb.jpg.c2b53503807d2b8fa55ed8588d8c9438.jpg

 

2.thumb.jpg.6b3c35b9be7c64ad08c51a138c07bc63.jpg

 

3.thumb.jpg.e3029621f5ddc2c1bda3b9ed06f73542.jpg

 

4.thumb.jpg.e50173a9b93822bf997e8d9dcc97e858.jpg

 

5.thumb.jpg.0f57c273c0497c5c433a91d45c70c514.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+