Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl
alinamax

HPS 100 IL Diavolo - Delicious

Recommended Posts

Stres jest dobry na tym etapie, reakcja obronna rosliny jest wysylanie wiecej papu do topów i produkcja wiekszej ilosci trichomów. Ciekawe ile ci przeciagna flo. Moje cookies to juz ponad 4 tygodnie po czasie, a @maurycy pisał, że jego też przeciagnely flo o 4 tygodnie.

Świetnie Ci idzie 🙂 z fartem do końca 

@Triskele pamiętaj, że to automat, co z tą najgrubszą, wygląda na popaloną ?! Kolejne podlanie sama woda ? Czy jechać z nią jak z podartą - niedługo chyba koniec ?

Jakie mają trichomy ? Ja przechodzę na wodę jak są trichomy mleczne. I lubię fazę na spanie, więc ścinam jak mam przewagę bursztynowych.

Wiem, że to automaty. Myślisz, że będzie ścinka wg tego co pisze producent ?? 

Trichomy przezroczyste i mleczne w wymiarze ok. 60% do 40%. Absolutnie nie będzie ścinki jak podaje producent, fajnie by było jakby doszła w 2 tygodnie po terminie  

22 godziny temu, alinamax napisał:

@Triskele pamiętaj, że to automat, co z tą najgrubszą, wygląda na popaloną ?! Kolejne podlanie sama woda ? Czy jechać z nią jak z podartą - niedługo chyba koniec ?

Ta "przypalona" to na dwoje babka wróżyła, to może być za dużo papu, albo idzie tak w topy że pokazuje brak PK. Trudno poznać na zdjęciach. Jak się boisz lej jej woda, szczerze jeśli nawet to spalenie nawozami i dasz im więcej papu, to na tym etapie rozwoju większej krzywdy im nie zrobisz. Albo tej przypalonej lej wodę a reszcie papu. 

• Thanks 1

Ten patyczak jeszcze Cię zadziwi,  na moje oko może topiki luźniejsze niż u pozostałych, ale jest naprawdę duży i wygląda że jest będzie puchnął. Strasznie jestem ciekawa ile będziesz z niego miała suchego materiału.