Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Diavolo IL x 3 - Delicious seeds


Recommended Posts

Na lepiące się rośliny polecam pracę w rękawiczkach. Poczekaj aż aż dojrzeją i będziesz je szykować do suszenia ?

My w zasadzie wszystko co robimy przy paniach, robimy w rękawiczkach. Może to zabrzmi śmiesznie, ale staramy się utrzymywać jak największą czystość podczas pracy z roślinami. Czyli rękawiczki, narzędzia odkarzamy po każdym użyciu. Porządne mycie doniczek namiotu pomiędzy growami. 

A te plamki to nie przypadkiem uszkodzenie fizyczne ? 

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niespodziewanie wypadła nieobecność – szybka decyzja o mocnym podlaniu, dnia 46 / 25 czyli teoretycznie dzień wcześniej niż powinny (tak jak zazwyczaj piją) dostały po 1.5 L wody na każdą z 28 ml Terra Flores, 6.8 ml PK, 18 ml Boost i 1 kropla supervit na 4.5 L odstanej wody, PH 6.5 – typ schematu normalne odżywianie z tabeli canna. Z pośpiechu zostały przelane aż trochę się wylało z podstawek, zostawiłam je tak z pełnymi podstawkami wody, aby sobie piły w razie czego jeśli się przedłużył, lampa trochę podniesiona i box przygotowany na nieobecność. Wrócił dostęp i akurat wypada kolejne podlanie ale donica jeszcze ciężka, więc zdecydowanie odpuszczamy

@Triskele u Was to jak w laboratorium, congratulations ! Ja tych listków nie uszkodziłam, nie wiem co masz na myśli fizycznie – mechanicznie. Niektóre listki trochę jaśniejsze, kilka końcówek troszkę jakby przypalone, w większości nic nie widać normalnie zieloniutkie. To co było w kółeczku nie mogę teraz bez wyjmowania namierzyć. Wyglądałoby to na nadmiar potasu.

Today 49 / 28 FLO

Aktualne warunki T 25 – 28C, W 30 – 35

Zastanawiam się czy może jej nie przesuszyć aby korzenie złapały trochę oddechu, teoretycznie cały tydzień miały coś do picia, wydaję mi się, że następne podlanie poleci sama woda z supervit. Trochę popuchły i strasznie się oszroniły

2 Główne topy

1.thumb.jpg.03b01db3785013e947028b9f9f0b1d5f.jpg

2.thumb.jpg.0fe0027fece25175b50f1e4081bbeaa2.jpg

Patyczak

3.thumb.jpg.47228f78a83d41ac1248a9b25b39914d.jpg

All4.thumb.jpg.ac9467688571a4c8fc598a870f541d84.jpg

5.thumb.jpg.171903a313284064bc41658a412cd461.jpg

Jak to wygląda ? 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

39 minut temu, Dzik napisał:

dobrze to wygląda, lepiej niż się spodziewałem

miejmy nadzieję że nie skończą kwitnąć zbyt szybko i patyczaki jeszcze spuchną

czy pod te niskie nie trzeba przypadkiem coś podstawić aby wyrównać wysokość?

To dopiero połowa kwitnienia. Dziewczyna pisze, ze to 28 dzień flo a wg producenta kwitną około 60 dni. Mają wciąż czas.

Poczytałam właśnie o tej odmianie, czy mogę się wprosić na degustacje ?

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+