Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Diavolo IL x 3 - Delicious seeds


Recommended Posts

Zakupy zrobione, boost powinien być podawany już wcześniej i tu pytanie, następne podlanie wypada samą wodą, czy dodać np. 1 - 2ml/1L (50% dawki z tabeli) czy lepiej razem z nawozami i nie próbować nadganiać 

1.thumb.jpg.528f3a6f4dc93f3d116d1a7f22234a38.jpg

Zapomniałam obrócić ? ? ?

Edytowane przez alinamax
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP 41 DAY / 20 FLO

Podlane t.flores 9.3ml + boost 5ml na 1.5 L wody z supervit, ph 6.0 - 6.5

1 i 3 wyglądają ładnie grube, gęste, ale 2 co była połamana tak jest wyciągnięta same patyki, słabe topki. Pierwsza myśl była, żeby ją wyrzucić i zrobić więcej miejsca ale chyba zostanie zawsze coś tam z niej będzie

1

1.thumb.jpg.81f91ceee47e02e98cb2eb6ffd6d510c.jpg

2.thumb.jpg.08871fc9960e3e3edbd9f332564a34da.jpg

2

1.thumb.jpg.00dbe70088f92af793213d3b4e73f788.jpg

2.thumb.jpg.5cfb8e921c63eef84d5ee75cc3d2eddf.jpg

3

1.thumb.jpg.3bb88a0d1d819b5ad483d8148e305560.jpg

2.thumb.jpg.df984ed0ac73c116141f595fcdaffc46.jpg

ALL

1.thumb.jpg.d17f63b1ae081ce19c60c931c5bd6cef.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fakt tani nie był, ale jak już jest to będę używać. Czytałam na jednym forum dość obszerny artykuł o czarodziejskiej melasie jako naturalny booster, jest naprawdę dobra ale koniec końców wyszło na to, że specjaliści z canny dodali jakieś składniki bliżej nie określone, które jednak dają nie duży ale podobno lepszy efekt. Czy jest to warte tej ceny nie wiem, nie mi to oceniać - nie znam się. Przy automazarze problemy pojawiły się właśnie od momentu podawania melasy, prawdopodobnie był to zbieg okoliczności bo razem z nią leciały grube dawki TF i PK

Co do poprzedniej aktualizacji - jutro zaczyna się 3 tydzień flo, gdzie jest zalecane podawanie PK ale po wyglądzie moich pomidorów postanowiłam go jeszcze nie podawać, może poleci przy kolejnym podlaniu, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie po dzisiejszym podlaniu 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, alinamax napisał:

dobra ale koniec końców wyszło na to, że specjaliści z canny dodali jakieś składniki bliżej nie określone, które jednak dają nie duży ale podobno lepszy efekt.

Starzy ludzie opowiadali takie anegdoty a napisach na płotach... Ktoś tam du*a napisał... Też byś w to uwierzył? Robiłem porównanie ze zwykła melasa i nie było żadnej różnicy... Ale jak zawsze zaznaczam to są moje opinie i nie każdy musi się z nimi zgadzać, każdy robi tak jak mu odpowiada i wydaje pieniądze jak uważa. W każdym razie, zrób kiedyś sobie taki eksperyment, polecam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakby ktoś mi kazał skoczyć w ogień to sprzedała bym mu kopa, ale gdzieś pewnych podstaw trzeba się nauczyć a gdzie nie jak na forach, wiedzę praktyczną dopiero zaczynam rozwijać. Jeśli robiłeś już jakieś eksperymenty to możesz się podzielić swoją wiedzą abym tą kasę mogła przeznaczyć na coś innego, zawsze można coś zasugerować, pomóc początkującym 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+