Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl
Esned

HPS 150w Lowres#2 Automatic

Recommended Posts

Nasiona: Lowres#2 Automatic Feminizowane by THC-THC

Oświetlenie:  150 HPS

Fotoperiod:20/4

Box: 50x50x120 0,25m2

Podłoże: Plagron LightMix

Donice: 6l 

Nawozy: BioBizz Trypack

Wentylacja: wentylator mieszający + filtr węglowy + wentylator EURO 1 kanałowy 100 m3h

Temperatura: w dzień 26-29 stopni / wilgotność 48%

w nocy 20 stopni/ wilgotność 67%

Dodatkowe informacje:  

1 Dzień:8 została podlana w czwartek  250ml wody pH ~6.0 

2 i 3     dzień: 6  zostały podlane wczoraj woda 250ml pH 6.0 

Dodałem im domowa produkcje CO2 może trochę za wcześnie ale jest możliwość napewno nie zaszkodzi. 

3 Trochę zamula co do 2 nie wiem czemu wydają mi się zdrowe. Od paru dni stały w miejscu pewnie się ukorzeniały teraz pomalutku zaczynaja ruszać do przodu. Postaram się aktualizować jak najczęściej się da minimum raz w tygodniu. Lampa zawieszona 30cm od największej roślinki nie parzy i narazie nie widać zwijających sie końcówek od ciepła. Jest to mój pierwszy start wszystkie uwagi i porady miłe widziane. 

D7C71F2A-857A-499E-88CF-AEA1D1D2F019.jpeg

63F7DE37-0B7E-4255-8F79-45D480484C9D.jpeg

34C7BF2D-7077-4AD1-AE45-926EF65D7B64.jpeg

DDA33F3E-160D-45B5-994C-FCE177207C74.jpeg

AC3C1D85-7233-4A09-991E-E31A78998331.jpeg

Jak podlewasz to po całej donicy, a nie tylko pod roślinę i wywal te szmaty z box'a, a tak to wszystko fajnie :S5: Powodzenia, będę zaglądał...  mógłbyś też używać normalnej czcionki :rasta2:

tak jak przecier prawi, szmatixy raus i wode po szerokosci :D

2 godziny temu, Pomidorek napisał:

Jak podlewasz to po całej donicy, a nie tylko pod roślinę i wywal te szmaty z box'a, a tak to wszystko fajnie :S5: Powodzenia, będę zaglądał...  mógłbyś też używać normalnej czcionki :rasta2:

Szmaty wyrzucone😀

@Pomidorek kiedy mogę podlać pierwszy raz nawozem bio grow ? I trening lst kiedy zacząć na tej pierwszej roślince ?

Edited by Esned

Ja bio-grow'a dawałem po 2czy 3 dniach w docelowej tyle że pierwsze podlania w dawce mniejszej niż producent zaleca i w miarę wzrostu rośliny wzrost nawozu a lat to myślę że jak będzie miała z 4 piętra ale to tylko moje zdanie z fartem 

12 minut temu, maurycy napisał:

Ja bio-grow'a dawałem po 2czy 3 dniach w docelowej tyle że pierwsze podlania w dawce mniejszej niż producent zaleca i w miarę wzrostu rośliny wzrost nawozu a lat to myślę że jak będzie miała z 4 piętra ale to tylko moje zdanie z fartem 

Już jest w docelowej wiec jutro podleje 350ml na jedna  25% zalecanej dawki  a co ile podlegałeś nawozem co 2 podlanie ? 

One nie mają nawet tygodnia, ja bym podlał przynajmniej jeszcze raz wodą, a później dopiero z nawozem, ale ja ostrożnie podchodzę do nawożenia :rasta2: czytałeś instrukcje, jak dawkować i kiedy zacząć?

Ja przeczytałem że te ze zdjęć mają 8 dni nawozów używa biobizza a @Judaista powiedział że jak ktoś nimi przenawozi to jest mistrz do tego ćwiartka dawki myślę że krzywdy im nie zrobi co masz w trypacku grow bloom i??

12 minut temu, maurycy napisał:

Ja przeczytałem że te ze zdjęć mają 8 dni nawozów używa biobizza a @Judaista powiedział że jak ktoś nimi przenawozi to jest mistrz do tego ćwiartka dawki myślę że krzywdy im nie zrobi co masz w trypacku grow bloom i??

Bio grow, bio bloom, top max  na dawkowaniu pokazują by zacząć w 2 tygodniu 🤷🏼‍♂️ 

02E13F79-E281-45CC-9447-6E922F0844A9.jpeg

Podają w drugim tygodniu(tydzień=7dni) więc u ciebie takowy się zaczął i do swojej ziemi bardziej doświadczeni niech się wypowiedzą ja mam lightmixa z bb i szczerze długo nie zwlekałem z karmieniem. Plagrona nie używałem nie wiem jak on jest uzbrojony w pierwiastki

@maurycy znalazłem w internatach 

Skład:
Torf, torf czarny, perlit, włóknisty torf.
1,5 kg/m2 minimalne nawozy (12-14-24)

pH 5,5-6,9

Stosowanie i dawkowanie:
Nawozić po pierwszym tygodniu. 

Wiec myśle ze jutro mogę podlać bio grow 25% dawki. Poczekam na wypowiedz innych growerow :plant: 

Wszystkie 3 roślinki zostały podlane 350ml 25% dawki bio grow.  Kolejne podlanie planuje na wtorek sama woda zobaczymy ile wypija :konopia:

Te miski zostawić czy wyrzuci kompletnie ?

Temperatura 27.5 i wilgotność 51%

617D7159-6AEE-4F46-9E50-969B6F519F80.jpeg

Edited by Esned

Miski możesz trzymać az małe nie podrosną najgorsze to te szmaty były 

@maurycy  i tak mi pseszkadzaky a myślałem ze to coś pomoże więcej 😅

I kiedy zacząć podlewać bio bloomem? Przed kolejnym podlaniem  chce  na największej trening lst jeszcze zrobić😊 

Edited by Esned

Bio bloomem? O ludzie jak zacznie kwitnąć a do kwitnienia to jej jeszcze ohohoh. Nie bądź nadgorliwy bo to największy błąd. 

• Upvote 1

Tak jak Ci @amator19 pisze Blooma i maxa dopiero na flo nie wiem czy będziesz miał już co odginać do następnego podlania ale czego nie możesz ją przyzwyczajać do wiginania.i najważniejsze na luzie bez spiny i nerwów wiem że ciężko się opanować i najchętniej człowiek zamieszkał by w środku ale to im nic nie da z fartem

29 minut temu, amator19 napisał:

Bio bloomem? O ludzie jak zacznie kwitnąć a do kwitnienia to jej jeszcze ohohoh. Nie bądź nadgorliwy bo to największy błąd. 

Ok nie spieszy mi się tylko pytam tak z ciekawości ale zapewne przyjdzie czas na to 😅

@maurycy chce narazie tylko ja delikatnie nagiąć by szła w bok  zobaczymy czy się da  Jak nie to poczekam aż podrośnie większa jak mówisz pomalutku bez spiny uszkodzić to można szybciutko a naprawić już nieraz się nie da 😔

Tak btw. Biobizz liczy pierwszy tydzień, jak roślina ma 2 - 4 piętra (ok 15 CM), więc imo drugi tydzień życia rośliny nie jest jeszcze czasem na zalewanie. Osobiście przy lightmixie zaczynam podlewać delikatnie growe'm ok 3 tygodnia. Wcześniej używam root juice'a i bio heaven.

35 minut temu, raven4554 napisał:

Tak btw. Biobizz liczy pierwszy tydzień, jak roślina ma 2 - 4 piętra (ok 15 CM), więc imo drugi tydzień życia rośliny nie jest jeszcze czasem na zalewanie. Osobiście przy lightmixie zaczynam podlewać delikatnie growe'm ok 3 tygodnia. Wcześniej używam root juice'a i bio heaven.

Też fakt że biobizz liczy czas od wysokości, root juice to ukorzeniacz ja daję go kilka kropel (3,4) do namoczenia pestek i w 24h zawsze wychodzi kiekek

• Upvote 1

22 minuty temu, maurycy napisał:

Też fakt że biobizz liczy czas od wysokości, root juice to ukorzeniacz ja daję go kilka kropel (3,4) do namoczenia pestek i w 24h zawsze wychodzi kiekek

Robię dokładnie tak samo ;)

@EsnedTylko nie naginaj na mokrej ziemi bo polamiesz, sam kiedyś w ten sposób od White widow'a główny szczyt zlamalem 😕

@maurycy ja mam teraz jakieś RANDOMY z palenia sadzone w różnych dniach i próbowałem kielkowiac w różne sposoby. Ten którego sadzilem ostatniego już po 14 h jakoś w wodzie po prostu puścił kielek. Na wacikach albo recznikach musiałem czekać dobę mimo że wcześniej na jakieś 6-8 h były w wodzie. Skoro nasiona z tego samego topa były to raczej "sposób" kielkowania a nie "genetyka" i bez żadnego root juica ale tylko dlatego że mi nie przyszedł 😕

Godzinę temu, amator19 napisał:

@EsnedTylko nie naginaj na mokrej ziemi bo polamiesz, sam kiedyś w ten sposób od White widow'a główny szczyt zlamalem

Dlatego chce za 3 dni przed podlaniem 😊

slyszlaem ze biobizz się popsuł 🤷🏼‍♂️ Pomyśle nad jakimś kolejnymi uprawami by zakupić cały zestaw od plargona  lub  biobizza😀 napewno zapytam o radę przed zakupem 😊

@Esned nie wiem czy się zespół czy nie, wiem że jego główną zaletą jest to że ciężko go przedawkowac mam prawie cały zestaw a czego nie mam postaram się zastąpić nawozami naturalnymi z przepisów udostępnionych przez @Judaista