Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150w Lowres#2 Automatic


Recommended Posts

W dzisiejszym dniu przy podlanie woda 1.5l  2 ml bio grow i 1ml bio bloom  po 500ml na jedna roślinkę zauważyłem żółte końcówki i małe brązowe plamki. Objawy widać na niższych partiach liści. Te same objawy występują na 2 roślinkach 1 i 2. Nie wiem do końca czy to przelanie czy deficyt jakiegoś pierwiastka. Maja wilgotno a nie błoto pH ~6.0  Przypuszczam ze może być to deficyt potas. ?

6F531293-0469-49F5-8D67-9E804598D040.jpeg

AC2F1C9F-733A-480E-BBF2-4F72D2215F84.jpeg

500665E2-6DE9-430D-BF96-894964E6CD39.jpeg

Edytowane przez Esned
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek dostosuje się do twoich rad i zobaczymy co będzie napewno lepiej a nie gorzej :)   Lisice są mocno zielone to masz racje azotu maja pod dostatkiem, to działa na tej zasadzie roślinka ma za dużo azotu i próbuje się go pozbyć poprzez zolkniecie     liści  ? Narazie oznak kwitniecia nie wykazują ??‍♂️ 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Działa to na tej zasadzie że roślince jest źle, system korzeniowy źle funkcjonuje i składniki odżywcze stają się nieprzyswajalne, ja jestem zdania że lepiej mniej niż więcej... jakbyś mógł wrzucić jeszcze zdjęcia całych roślin bez lamp byłoby miło w jakimś świetle żeby oddawało naturalne kolory ;)  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+