Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150w Lowres#2 Automatic


Recommended Posts

@EsnedTylko nie naginaj na mokrej ziemi bo polamiesz, sam kiedyś w ten sposób od White widow'a główny szczyt zlamalem ?

@maurycy ja mam teraz jakieś RANDOMY z palenia sadzone w różnych dniach i próbowałem kielkowiac w różne sposoby. Ten którego sadzilem ostatniego już po 14 h jakoś w wodzie po prostu puścił kielek. Na wacikach albo recznikach musiałem czekać dobę mimo że wcześniej na jakieś 6-8 h były w wodzie. Skoro nasiona z tego samego topa były to raczej "sposób" kielkowania a nie "genetyka" i bez żadnego root juica ale tylko dlatego że mi nie przyszedł ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, amator19 napisał:

 

@EsnedTylko nie naginaj na mokrej ziemi bo polamiesz, sam kiedyś w ten sposób od White widow'a główny szczyt zlamalem

 

Dlatego chce za 3 dni przed podlaniem ?

slyszlaem ze biobizz się popsuł ??‍♂️ Pomyśle nad jakimś kolejnymi uprawami by zakupić cały zestaw od plargona  lub  biobizza? napewno zapytam o radę przed zakupem ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko w dniu 11 pierwszej roślinki czyli naszej (1) 

przeprowadizlem dzisiaj trening lst i każda została podlana 400ml wody kolejne podlanie w piątek z bio grow w pełnej dawe ;) I pełna aktualizacja grow :)  

F75C0C5A-60F5-4D96-A4FD-4D797AC95685.jpeg

3268FC83-7990-4F47-9E21-4294B082AA8F.jpeg

A4A24B7A-D5AD-4892-935B-42629CA94A98.jpeg

Edytowane przez Esned
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

liście z drugiej strony... :laugh:

moja porada - daj jej spokojnie urosnac z 2,3 piętra, gdzie będzie już parę innych odrostów. i co do samej metodyki, najpierw sznurek który przytrzymuje dolna część łodygi w pozycji pionowej, następnie górna część rośliny w przeciwna stronę tworząc napięty łuk. 

 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+