Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150w Lowres#2 Automatic


Recommended Posts

Wszystkie 3 roślinki zostały podlane 350ml 25% dawki bio grow.  Kolejne podlanie planuje na wtorek sama woda zobaczymy ile wypija :konopia:

 

Te miski zostawić czy wyrzuci kompletnie ?

Temperatura 27.5 i wilgotność 51%

617D7159-6AEE-4F46-9E50-969B6F519F80.jpeg

Edytowane przez Esned
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Tak jak Ci @amator19 pisze Blooma i maxa dopiero na flo nie wiem czy będziesz miał już co odginać do następnego podlania ale czego nie możesz ją przyzwyczajać do wiginania.i najważniejsze na luzie bez spiny i nerwów wiem że ciężko się opanować i najchętniej człowiek zamieszkał by w środku ale to im nic nie da z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29 minut temu, amator19 napisał:

Bio bloomem? O ludzie jak zacznie kwitnąć a do kwitnienia to jej jeszcze ohohoh. Nie bądź nadgorliwy bo to największy błąd. 

Ok nie spieszy mi się tylko pytam tak z ciekawości ale zapewne przyjdzie czas na to ?

@maurycy chce narazie tylko ja delikatnie nagiąć by szła w bok  zobaczymy czy się da  Jak nie to poczekam aż podrośnie większa jak mówisz pomalutku bez spiny uszkodzić to można szybciutko a naprawić już nieraz się nie da ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

35 minut temu, raven4554 napisał:

Tak btw. Biobizz liczy pierwszy tydzień, jak roślina ma 2 - 4 piętra (ok 15 CM), więc imo drugi tydzień życia rośliny nie jest jeszcze czasem na zalewanie. Osobiście przy lightmixie zaczynam podlewać delikatnie growe'm ok 3 tygodnia. Wcześniej używam root juice'a i bio heaven.

Też fakt że biobizz liczy czas od wysokości, root juice to ukorzeniacz ja daję go kilka kropel (3,4) do namoczenia pestek i w 24h zawsze wychodzi kiekek

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+