Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED | Bubble gum, Harlitsu Hawking kush CBD LED 18W+2x13W


Recommended Posts

skąd te mendy się biorą w zimę ? to uparty zawodnik kiedyś z tym walczyłem ale w lato. ostatnio dużo złego się pisze o neem oil, że może szkodzić a chciałem tego używać. sypałem cynamon i inne cuda na kiju. napewno trzeba wszystko dobrze czyścić po każdej uprawie. 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Dr Greenthumb napisał:

skąd te mendy się biorą w zimę ? to uparty zawodnik kiedyś z tym walczyłem ale w lato. ostatnio dużo złego się pisze o neem oil, że może szkodzić a chciałem tego używać. sypałem cynamon i inne cuda na kiju. napewno trzeba wszystko dobrze czyścić po każdej uprawie. 

Ja używam oleju z miodli indyjskiej. Oprysk i podlewanie co 10 dni (działa też dobrze jako naturalny ukorzeniacz). Robali u siebie nigdy nie widziałem, nie zauważyłem też, żeby szkodził. Mógłbyś mi podesłać, gdzie czytałeś te złe opinie na temat tego oleju?

Edytowane przez raven4554
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Dr Greenthumb napisał:

skąd te mendy się biorą w zimę ? to uparty zawodnik kiedyś z tym walczyłem ale w lato. ostatnio dużo złego się pisze o neem oil, że może szkodzić a chciałem tego używać. sypałem cynamon i inne cuda na kiju. napewno trzeba wszystko dobrze czyścić po każdej uprawie. 

Biorą się ze sklepów - dokładnie z owoców i warzyw, bo o innych kwiatach nie trzeba wspominać że są zainfekowane na maksa gdy się je kupi. No i np choinki bożonarodzeniowe bo w nich niestety tez życie aż tętni. Przynieść szkodniki zewnątrz jest bardzo łatwo. W niektórych regionach są one specjalnie przez korporacje rozpylane - cel szkody w plonach. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, raven4554 napisał:

Ja używam oleju z miodli indyjskiej. Oprysk i podlewanie co 10 dni (działa też dobrze jako naturalny ukorzeniacz). Robali u siebie nigdy nie widziałem, nie zauważyłem też, żeby szkodził. Mógłbyś mi podesłać, gdzie czytałeś te złe opinie na temat tego oleju?

z tym że "dużo złego się pisze" to przesadziłem, gdzieś widziałem ostatnio na konkurencyjnym forum #. chodzi o związek chemiczny Azadirachtin zawarty w tym oleju. coś tam z Google. 

 https://www.dinafem.org/en/blog/cannabinoid-hyperemesis-syndrome/

Neem oil contains a molecule called azadirachtin that is held responsible for CHS by some people, who suggest that this compound could be poisoning neem-grown cannabis oil users.

Found in other organic pesticides as well as in neem oil, the toxicity of this substance has been proven by various scientific studies, which suggest that symptoms of azadirachtin intoxication are similar to CHS symptoms. 

Edytowane przez Dr Greenthumb
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Dr Greenthumb napisał:

z tym że dużo to przesadziłem, gdzieś widziałem ostatnio na konkurencyjnym forum #. chodzi o związek chemiczny Azadirachtin zawarty w tym oleju. coś tam z Google. 

 https://www.dinafem.org/en/blog/cannabinoid-hyperemesis-syndrome/

Neem oil contains a molecule called azadirachtin that is held responsible for CHS by some people, who suggest that this compound could be poisoning neem-grown cannabis oil users.

Found in other organic pesticides as well as in neem oil, the toxicity of this substance has been proven by various scientific studies, which suggest that symptoms of azadirachtin intoxication are similar to CHS symptoms. 

Ciekawy artykuł, w takim razie polecam spróbować każdemu z osobna metodę z olejem z miodli indyjskiej, żeby sprawdzić, czy ma on takie działanie na Was (na szczęście niewielka ilość konsumentów jest dotknięta tym problemem). Po za tym ja przestaję spryskiwać rośliny tym olejem ok 4 - 3 tygodni do ścinki (teraz wg. artykułu zacznę kończyć oprysk pod koniec wega). Dzięki za informacje ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+