Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
Ralf

Fotorelacja 300W LED.White Widow, Jack, Critical i Cheese. Wszystkie auto od Królowej

Recommended Posts

Podobno, podobno najbliższe ideałowi warunki na wegu to wilgotność około 80% i jakoś 25-27°. 

Amator ma rację jeżeli chodzi o idealne warunki :) ale takie jak masz teraz też są w porządku, jak trochę podrosną to wilgotność sama podskoczy :) 

Ww 13d 500ml 0.5ml grow ph 5.9

Jack 11d 500ml 0.5ml grow ph 5.9

Cheese 10d 500ml 0.5 grow ph 5.9

Critical 2d 250ml ph 5.9

nie dawaj im tyle wody bo sie poblokuja, zwiekszaj dawki

edit: w white widow i w jacku mozesz dwa gorne liscie uciac tak jak wyrastaja z łodygi, bedziesz mial topping 

Edited by rooky

Dzięki roomy :)

Dziś i jutro susza, Ww i Jack przyciąć 2 górne liście, w sensie całe piętro. No ok, poczytam jeszcze tu i tam, a wieczorem fryzjer

fryzjer to odslanianie pięter, a ja mowie zebys glownego szczyta palcami albo nozyczkami uciął, teraz przeczytalem ze masz automaty to jednak zostaw tak jak jest niech sobie rosna swobodnie, tylko nie podlewaj tych malych tak duzo i bedzie wszystko dobrze pozdro 

• Downvote 1

Nie rób żadnego fryzjera... wszystko jest ok :) ww i jack już ładnie wyglądają :) mi się wydaje że dobrze podlewasz tylko robisz zdjęcia zaraz po podlaniu 😉 nie widać żeby było 'błoto' 

Dzięki Pomidorek. Myślę nad LST za dzień może 2, a może nic nie będę kombinował. Hmmm 

Wolę na 1 rzut mieć malo niż nic.

A co do zdjęć to były robione dziś ok. 6  a podlane były wczoraj wieczorem. . Dodatkowo zawsze opryskuje wodą roslinke i trochę glebę.

Edited by Ralf

Dzięki rooky

Fryzjer - odsłanianie pięter, zapamiętane

Edited by Ralf

Ty to narazie nie masz co „strzyc" tym bardziej że to auto a w dodatku narazie bardzo młode jak czas pozwoli to dzisiaj wrzucę fotki do swojego przed i po "fryganiu" . Powodzenia i z fartem

3 godziny temu, maurycy napisał:

Ty to narazie nie masz co „strzyc" tym bardziej że to auto a w dodatku narazie bardzo młode jak czas pozwoli to dzisiaj wrzucę fotki do swojego przed i po "fryganiu" . Powodzenia i z fartem

Dzięki maurycy i wzajemnie

Zerkne

Wczoraj tj. 12.1

Ww dostała 0.5L wody

Jack 0.5L + 0.5ml grow

Cheese 0.5 +0.5ml grow

Critical 0.5 wody

Ww lekki trening, pierwszy raz robiłem więc foto. 

Dzięki za komentarze, pozdrawiam

IMG_20190113_052733.jpg

IMG_20190113_052736.jpg

nie widac tak z gory za bardzo, rozumiem, ze to LST to najwyzszy czubek powininen byc przy samej ziemi. Jesli tak jest to gitara.

Z tym ze lst nie do końca polega na kladzeniu "najwyzszego czubka" na ziemi a na odslonieciu jak największej ilości odrostow by te dostawały jak najwięcej światła no i trochę na "wyrownaniu" wysokości. A czy Ty ten "czubek" polozusz na ziemie czy do ściany jakoś przymocujesz czy jak do doniczki czy gdziekolwiek indziej to kwestia gustu i czasami miejsca w box-ie. 

Dzięki Gucio, amator19

Około 20tej wstawię foto

O 10.01.2019 o 08:18, rooky napisał:

fryzjer to odslanianie pięter, a ja mowie zebys glownego szczyta palcami albo nozyczkami uciął, teraz przeczytalem ze masz automaty to jednak zostaw tak jak jest niech sobie rosna swobodnie, tylko nie podlewaj tych malych tak duzo i bedzie wszystko dobrze pozdro 

Daruj sobie takich rad pouczasz a sam  jesteś jeszcze zielony:Facepalm:

15.01 podlane

WW 19d.weg 0.75L + 0.75grow

Jack 17d.weg 0.75L

Cheese 16d.weg 0.75L

Critical 8d.weg 0.75L

Edited by Ralf

Pisz jak możesz, prócz tego w jakim dniu podlałeś i ile, dzień życia krzaków. Z lst każdy robi jak uważa, ja podpowiem Ci jak ja robię i jak narazie " najmniej" z auto ściągnąłem 62g z lst. Ogólnie pomidorka daje w róg doniczki i jak ma 5/6 pięter naginam w przeciwległy róg na połowę możliwości napięcia i przed następnym podlaniem do końca naginam. Odnogi, które zaczynają przewyzszać główny szczyt doginam na równi z nim po bokach doniczki. Oczywiście przy tym wszystkim staram się chować największe liście pod odrosty żeby nie zaslanialy światła. Pozdro i z fartem :trawka:

Edited by VenO_oM
  • Thanks 1

18.01

WW 22d.weg 1.5L +3ml grow

Jack 20d.weg 1.5L +1.5ml grow

Cheese 19d.weg 1L +1ml grow

Critical 11d.weg 1L +1ml grow

Ww23weg

IMG_20190119_103918.jpg

Edited by Ralf