Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Durban Poison x 2, Cheese x 2 - pierwszy kokos


Recommended Posts

Witam, panie mają się dobrze, ładnie sobie dojrzewają. Troche długo czasu to zajmuje ale co zrobić :homer:  Co do cheesa numer 1 to już się ładnie ususzył, wyszło około 35g suchego, do tego smakiem i mocą może konkurować z paleniem z coffeshopa tutaj. Z drugiego zdaje się że wyjdzie więcej, około 50g tak na oko. Pachną strasznie intensywnie cheesem i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie mogę doczekać się Durbanów, też pachną bardzo intensywnie no i ten kolorek :trawka: Z nich niestety już nie wyjdzie taka fajna ilość, myśle że to będą ilości rzędu 10-15g z krzaka, miejmy nadzieje że odwdzięczą sie smakiem i czysto sativkowym hajem. Już na sam ich widok ślinka mi leci. No cóż wygląda na to że cheese będzie ścięty za kilka dni a durbany do tygodnia. Następnym razem jak będe brał trudne odmiany w uprawie jak Durban będe musiał pamiętać o vegu bo tym razem poszły od razu bez vega. Zdaje się że miały by o wiele większy potencjał jak by troche dłużej powegowały.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kilka dni nie zaglądania do boxa i stało się - coś się zaczęło dziać z głównym topem cheesa, sama góra jak by uschnełą, zrobiła się szara i ogólnie śmierdzi i jest do wywalenia, na szczęście to tylko jakoś około 5g. Zapewne ma to związek z tym że ostatnio przemieszczałem roślinki i główny topek nie dostał wystarczająco powietrza.. Teraz większość zmieniła troche zapach na troche gnijący, wygląda w miare normalnie (zdrowo) jest strasznie wilgotna i już ścięta ogólnie, widziałem jeszcze kilka zdrowych topków które odseparowałem, reszta zajeżdża jakimś dziwnym aromatem lecz wygląda normalnie, z tego co widziałem to główny top był strasznie wilgotny chyba od swojego rozmiaru do którego nie jestem przyzwyczajony produkował ogromne ilośći wilgotnośći. Ta część którą odciąłem i wywaliłem cała zszarzała i uschnęła. Na szczęśćie łodygi są zdrowe w 100% więc jeszcze nie wszystko stracone, jak znajde tego topa to wrzuce zdjęcia. Co można zrobić najlepiej z takim paleniem, wszystko się teraz suszy na siatce osobno ale niektóre walą jakby wilgocią ale wyglądają normalnie a reszta jest w pełni normalna. Jeszcze nie miałem takiej sytuacji.. Na szczęśćie Durbany dalej idą dobrze a cheesa jeszcze w większości się uratuje, mam nadzieję..

 

Ogólnie wygląda to tak, palenie nie wygląda znacznie inaczej od reszty jednak śmierdzi zgnilizną i kruszy się prosto ze świerzego krzaka, zostało jak najszybciej odseparowane i najbliższe topy też oczyszczone:

 

large.DSC02522.JPG.67f179ea0df1cff7d7deae5798fb7c72.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może i plecha. Mi ciężko ocenić po tym zdjęciu. Ja jak miałem pleśñ, to taką szarą kudłatą w środku topa. A moje palenie po suszeniu zawsze dziwnie pachnie, takim sianem jakby. Dopoero po jakimś dłuższym czasie jak się słoik otwiera to czuć różne ciekawe zapachy. Głównie cytrusowe i takie leśne ziołowe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak nie macie pewności czy pleśń czy nie to pod mikroskopem sprawdźcie. Łatwo odróżnić.

I też jak miałem plecha to szary nalot na topku, topka dotkneles to jak by się dotykalo gąbka dosłownie. Tyle że są różne rodzaje grzybów pleśni bla bla bla. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+