Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pytanie na początek


Player

Recommended Posts

 

Witam wszystkich, jestem tu bardzo nowy, ale czytam forum już od dłuższego czasu, staram się robić notatki i pozyskiwać jak najwięcej wiedzy, która będzie mi bardzo potrzebna. Panowie sytuacja wygląda następująco w dużym skrócie, moja dziewczyna zachorowała na stwardnienie rozsiane i zaczęła przyjmować wszystkie te " specyfiki"  jak sterydy, niby pomagające w leczeniu. Do kolejnego podania tego dziadostwa zostało ok 4 miesięcy działa on bardzo destrukcyjnie i mam dość patrzenia jak słabnie w oczach. Czytałem sporo o dobrym wpływie naturalnych roślin an ludzi z tą choroba i jest mi potrzebna wasza wiedza  w tym abym mógł coś dla niej zrobić. Kupiłem namiot uprawny 180x60x60 kupiłem filtry i wentylatory, ale mam problem z lampą chciałbym używać lampy LED owszem jest dużo opisów związanych z tym tematem, ale chyba jeszcze za mało łapię i potrzebuje wyłożenia łopatologicznego. Mam w planach umieścić w namiocie 5 roślin ( mam nadzieję, że będzie on wystarczający na te plany ) chodzi mi konkretnie jakiej lampy LED można i jest rozsądnie użyć w takim namiocie ( myślałem o 150W CITIZEN clu058) na tyle roślin. Za cierpliwość bardzo dziękuje i proszę o wybaczenie, że tak to rozciągnąłem i liczę w miarę możliwości na waszą pomoc na początek w tej sprawie.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę za mało miejsca jak na 5 roślinnek a co sadzisz automaty czy zwykłe na ten box to ci z 3 automaty wejdą a 4 to już duży dyskomfort dla roślin ze względu na to że jedna roślina będzie zatrzymywała światło dochodzące z lampy drugiej o bok i tak nawzajem weź sobie zamiast Leda 200w cfl dual na weg i kwitnienie lepsze to na początek ledy są bardzo drogie hps dużo prądu że na rachunku można oszaleć a cfl jest tym pomiędzy nie bierze tyle prądu i jest w bardzo przystępnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Weź gotowy hps 150W, tak żeby wystarczyło tylko wtyczke podłączyć do gniazdka i 4 roslina na namiot. Albo led 150W. Droższy w zakupie, ale bardziej żywotny i jak dobry led to więcej światła daje niż hps z tej samej mocy. Cfl też może być. Nawozy, to jakiś zestaw. Albo hesi, canna, biobizz, advanced nutrients, plagron lub tabletki biotabs. Każdy z nich dostaniesz organiczny. To takie z najpopularniejszych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+