Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Automazar zastój kwitnienia


Schabik

Recommended Posts

Czy zaczac spowrotem lac nawozy

Juz sie robi

Box 100x100x200 temperatura okolo 27stopni fotorepid 18/6 choc tydzien temu zmienilem na 12/12 ale nic to nie dalo i niewiem czy dac teraz spowrotem 18/6 odzywki pelny komplet odbadvenced nutrients pol dawkino i led g8 full spectrum 240w realny pobor 140w hydromars 240w realny pobor ok100w i od g8 ufo red flower booster 90w

No i mam duza wilgotnosc bo 75. % ale niewiem jak juz mam ja zbic pruboje na wszystkie sposoby i nic mam nawet osuszacz powietrza

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mniej wiecej preflowery ukazala jakies trzy moze cztery tygodnie od wyjscia z ziemi wiec troche pozno 

Bardzo szybko uformowala te kwiaty co widac na zdjeciu i pach koniec

Ale sezon to by raczej reagowal na 12/12

Doradzcie co robic czy lac nawoz na flo i czy zmienic spowrotem na 18/6 no a moze cos innego dodac aby je poruszyc

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29 minut temu, Schabik napisał:

Mniej wiecej preflowery ukazala jakies trzy moze cztery tygodnie od wyjscia z ziemi wiec troche pozno 

Bardzo szybko uformowala te kwiaty co widac na zdjeciu i pach koniec

Ale sezon to by raczej reagowal na 12/12

Doradzcie co robic czy lac nawoz na flo i czy zmienic spowrotem na 18/6 no a moze cos innego dodac aby je poruszyc

 

No zmień te światła na 18/6 i zacznij podawać z powrotem nawozy na flo - ale nie zaczynaj od pełnej dawki!

edit:

Jak już Ambasadorka zauważyła, to światło jest za słabe na ten namiot. Nie wiem, czy jest sens trzymać tę roślinę. Niech w tym temacie wypowiedzą się ludzie, którzy mieli już doświadczenie z za słabym oświetleniem.

Edytowane przez raven4554
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+