Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
hesi.nl grasspower.nl
Sign in to follow this  
trawek

Krzysztof Ator Woźniak pedofil hybryda na zlecenie SSklechostanu

Recommended Posts

Sugeruje przyjrzeć się tej grubej świni Atorowi. 

Sprawa z nim wygląda tak. Wystarczy się przyjrzeć na samo nazwisko, które bardzo często przewija się wśród hybryd. W ogóle stworzenie imion/nazwisk nigdy nie miało na celu tego abyście znali swoją "tożsamość", którą nie jest jednostka administracyjna/ciuchy gucciego itd" tylko znamiona na ciele tzw. pieprzyki. 

Facet generalnie produkuje masę ogłupiającego i bezwartościowego materiału wklepując w to naganianie na katolicyzm i tzw. polonizm - czyli eksperyment calhouna w czystej postaci. 

Sama sprawa nazwisk odnosi się tutaj to województwa kieleckiego obecnie świętokrzyskiego i tego motywu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Łysa_Góra_(Góry_Świętokrzyskie)

I mojego motywu czyli tego:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Leda_(mitologia)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dioskurowie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cefeusz_(syn_Belosa)

Zeus to nic innego jak architekt/devil a ogólnie zaawansowana i skrajnie wroga cywilizacja która hybrydyzuje ziemie i inne/wszystkie planety

Takie nazwiska jak: Sobieraj,Woźniak,Kulczyk,Marzec, Górny/Górski i człony od Górny, Frączak/Fronczyk/Frąckowiak (np. Magdalena Bitch Frąckowiak/Pietrzak/Morawiecki/Kubica/Kubicki/ka/Sadowski/Kaźmierczak/Nowak ) itd...No i co macie Liroya macie tego pajaca Dziadziora itd...(rzućcie okiem na koszulki jego) 

Odnośnie atora są duże pozostałości rzucające się na wygląd ...

Dzik kalidoński (gr. Καλυδώνιος Κάπρος Kalydṓnios Kápros lub Ὗς Καλυδώνιος Hŷs Kalydṓnios, łac. Aper Calydonius lub Hus Calydonius) – w mitologii greckiej ogromny dzik, jakiego Artemida wysłała na ziemie króla Kalidonu, Ojneusa (w Etolii), który nie złożył należnej jej ofiary.

No i sam motyw, że typ ma ryj świni właśnie świadczy o rozpoznawalnych rysach dla akurat tej zhybrydyzowanej grupy...

-------

W ogóle to typ bardzo często małpował moje wpisy tj. ja publikowałem jakiś statement a za chwilę on robił swojego vloga dezinformując po całości treści...

No ale, że polaczki (pole=biegun) to debile umysłowe, których wyciął Rzym z którym polaszki walczyli jako Wandalowie, dziś są a)zhybrydyzowane b) maksymalnie oglupione...

W ogóle Biblia powstała, żeby nawymyślać i wykreować kod ogłupiający ludzi tj.. że niby ja jestem diabeł to raz, że niby nie będę dostrzegalny, heh...no jak k.. ktoś może być dostrzegalny, jeżeli zainteresowanie ludzi to a) pudelki, heheszki itd... b) masowe ogłupianie. Księgami wyjściowymi i autentycznymi były Wedy Słowiańskie m.in  no ale z nich nic nie zostało. Dlaczego? Bo katolicyzm wybił wszystkich, którzy posiadali wiedzę, później sterując systemem urodzin w hybrydach planował ich przyjścia na świat ( kosmologia) i po ogłupianiu i izolowaniu swoich ponownie dochodziło do wojen i ten proces ma miejsce do dziś.... Dla mądrego rzecz oczywista dla polaczków...Well. 

Warto zwrócić uwagę na te jego serie o teoriach spiskowych. Na samym wstępie mówi, że to jest seria rozrywkowa, czyli  seria rozrywkowa to dla niego:

- zabijanie dzieci ( zrobił vloga z holendrem, który uczestniczył przy rytuałach zabijania dzieci i że niby skruszony) geenralnie działa to tak, że architekt wybiera tych, których wciąga do swojej ekipy najważniejszą rzeczą to plugawe cechy osobowości i brak mówienia o tym. Do tej pory nikt z tej grupy nie puścił pary z ust. Więc bajka, że ten holender bankier się wyłamał...Bzdura jak ch*j

- zagłada ludzkości/wojna/mordowanie - to dla niego też seria rozrywkowa

- inwazja kosmitów - też dla niego seria rozrywkowa

------

Oczywiście świnia działa na zlecenia tej grupy i ma za zadanie promować takie rzeczy jak " ataki na Izrael" itd... no bo polaszki 0.5 książki na łeb kupią te jego bzdury, że on taki pro-polski. No a tymczasem tv, która go zaprasza to republika. A kto jest założycielem tej tv m.in Terlikowski debil..Facet promuje, że ludzie się urodzili po raz pierwszy, że nie ma reinkarnacji itd..taaa...to ciekawe skąd te znamiona na rękach... Rzecz nie warta wyjaśniania...Jak ktoś głupi polaczek, well....ch*j mu w du*e. Szkoda czasu marnować..

No i oczywiście obrona Jasia Pawła 2 i bajerki z Jackowskim

https://bzymbzymk.wordpress.com/2018/11/13/wszedlem-w-posiadanie-dokumentu-potwierdzajacego-ze-witold-gadowski-dziennikarz-jest-spokrewniony-z-kulczykami-dotyczy-to-linii-meskiej-spokrewniony-jest-rowniez-z-ob-prezydentem-a-duda-a-takze/

-------

W sumie to ja nie muszę już niczego wyjaśniać. Jeżeli ktoś nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem traktuje to jako wiarę/niewiarę.. No cóż ja mam do w d.... Nawet kosmici z którymi się kontaktowałem zakomunikowali, żebym niczego nie udostępniał bo to nic nie da ( co ja początkowo uznałem za prikaz udostępnienia info i manipuacjami na GPW/bankier) a okazało się, że miałem zachować miliczenie....Zresztą z 396 wpisów zostawiłem 15, twittera skasowałem itd...

Większość współczesnych obywateli RP wywodzi się z prowincjonalnej ogłupiałej lub nawet zbrodniczej hołoty. Warszawski anglojęzyczny menedżer z laptopem to wnuk babska spod kradzionej żydowskiej pierzyny. Kielecki tym bardziej. Kto to powiedział ? Jerzy Urban/Urbach...

--------

No i co tyle...Jak już pisałem na blogu ( nie wiem czy się zachowało bo wykasowalem większość) ta grupa posiada maksymalną zdolność technologiczną i wiedzę o świecie. Wbrew pozorom nie trzeba do tego milionów lat. Atorek tak polaczków mami co polaczki uwielbiają ( nadzorcy dostarczają i badają przez fb i czytanie myśli) jak wykreować content, który przyciagnie ogłupionych gojów.. itd.. I powstają atory/tv republiki itd...Tak więc usunięcie wlaściwego a wykrewowanie swojego/ magiczne przyjscia/wejścia na rydwanach/orszakach eh... to technologiczny pikuś... No i tak..Próba uczynienia z polski centrum świata. Czyli promocja najbardziej debilnego systemu zarządzania/Intelligenzeaktion postSS hybryd) a później odwrócenie i rzeź masowa...Przecież wspólczesny obywatel ( bez znaczenia hybryda/nie) to debil skrajny, wyjątek  może promil ludzi... Wszystko można wkręcić. Robilem badania w tej przestrzeni. Za pomocą programów tv i czasów pozorowanej love doprowadzono, że goje będą uznawać prawdziwe info za klamstwo/manipulacje a manipulacje jako prawdę..

No i atorek bulwersuje się jak ktoś szkaluje JP2 , że jp2 gwałcił dzieci...No chyba jest sporo info poświadczających, że to prawda...

Tyle w temacie...

Edited by trawek
more
  • Downvote 1