Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED Mars Hydro II 400 + CXA 3070 | O.G. Kush ,Bubble Gum, Green Crack, 8 Ball Kush, Chesse


Recommended Posts

Witam ponownie

Ruszamy powoli w małym namiocie ponownie do roboty. Zapraszam stałych bywalców do śledzenia:kilkuje: :wodna:

nasiona wykiełkuje 6 nasion w easy plug, z czego do boxa idzie 4 najlepszych. 

1x O.G. Kush - Dinafem 

2x Bubble Gum - Outlaw Seeds

1x Green Crack - Humboldt Seeds Organisation

1x 8 Ball Kush - Barneys Farm

1x Chesse - Big Buddah Seeds (z poprzedniego grow) 

growbox - DR60 60x60x170

oświetlenie - Mars Hydro 2 400 (170w), Cob 2x cxa 3070 (200w)

podłoże - Biobizz All Mix + Mikroryza GreatWhite Granular 1, 4x Doniczki Airpot 9L

wentylacja - wentylator promieniowy Prima Klima 400m3/h, wentylator mieszający

nawozy - Biobizz, Canna Mg Mono, Plagron lemon kick

 

IMG_20181128_194118_5.jpg

IMG_20181128_194131_5.jpg

IMG_20181128_194902_7.jpg

IMG_20181128_194929_3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słusznie wyłapałeś że to sporo, ale będą na dwóch osobnych timerach, mars będzie chodził cały czas a cob tak z 6 albo 8 godz z 12 podczas kwitnienia. właśnie podejrzewam że do ostatniego hermienia mógł się przyczynić nadmiar światła. już kiedyś jak pierwszy raz z nimi próbowałem i nie wisiały pod sufitem to wypaliły cały chlorofil z górnych liści.

Don't underestimate the power of Led Light :Darth_Vader:

Nie próbowałem nic od Barneys, ostatnio chciałem gratisy lsd to nawet kiełkowac nie chciały, chętnie bym to posadził opis brzmi zachęcająco  zobaczymy jaka będą mieć chęć do życia. 

 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiełkowalność  wyniki, do boxa idzie:

- 1x Bubble gum, najszybciej wyszła z ziemi (kolor różowy)

- 1x OG Kush (kolor niebieski) 

- 1x Cheese (kolor żółty) 

- 1x 8 Ball Kush (kolor fioletowy) 

Green Crack...  (kolor zielony) nadmiar tej używki mu zaszkodził bo nie wiem co on wypuścił, do góry nogami chyba wyszedł. Także 4 odmiany, zapowiada się fajna różnorodność. Dzisiaj idą do docelowych. Następny up już normalnie z boxa. 

IMG_20181205_164324_2.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fajnie by było urządzić taki zlot forum, i każdy może demonstrowac swoje próbki i opowiadać o nich :panowie: może jeszcze tego doczekamy, wiele tych legalizacji teraz na świecie. 

największą zajawką dla mnie w tym grow jest użycie mikroryzy jak i pierwszy raz jadę z all mix zamiast light mix. jakieś ktoś ma doświadczenia ? podczas weg w ogóle coś dodawać ? 

IMG_20181205_201111_7.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Dr Greenthumb napisał:

 :panowie: może jeszcze tego doczekamy, wiele tych legalizacji teraz na świecie. 

Ja czekam na tą legalizację już 15 lat i się doczekać nie mogę :police:

 

Co do ziemi, ja kilka lat jechałem tylko na allmixie. Zdarzało się, że startowałem w nim sadzonki, zawsze bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+