Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl
Cylapu

Świetlówki Energooszczędne 72w AK482 auto

Recommended Posts

tutaj jak wejdziesz masz liste niedoborow tylko zejdz na srodek tematu

• Like 1

Miała za sucho. Przeplukalem ją i liscie się podniosły. Ta ziemia mi się nie podoba. Nastepnym razem kupie porządna ziemie xd.  teraz będę diagnozował i nadrabiał deficyty. Myślę że może to być wina potasu ale nie jestem pewien. Jak się robi ten wywar z banankow co jest czesto stosowany w różnych growlogach? 

Edited by Cylapu

Jak by co to dziękuj @Judaista 

@Judaistadobry człowiek podzielił się swoją wiedzą także dziękować jemu

Edited by maurycy

Pomoże mi ktoś z diagnozą. Nie wiem czym to jest spowodowane a się martwie. Czytałem na różnych forach itp że może to być przez brak azotu (chociaż reszta liści wyżej jest ciemna więc to chyba nie to) albo że brak magnezu fosforu potasu. Na początku myślałem że rodzina naturalnie się pozbywa tych najnizszych lisci ale coraz wyzej zolkna i obumieraja tylko na głównym "pniu". Teraz mam metlik w głowie. Mi się wydaje że to chyba fosfor ale tylko na najnizszych lisciach? Te górne nie wiem też co z nimi ale może pomogą komuś w identyfikacji. Z góry dzięki za pomoc i proszę o wyrozumialosc. Gdybym miał boxa np z 4 roslinami to bym mógł eksperymentowac i, sam go prowadzić ale z jedną roślinka szkoda stracic prawie 2 miesiace na śmierci rośliny

Edited by Cylapu

DZIEŃ 57

2 liście od głównego szczytu i 2 odrosty się lekko poprzypalały od żarówek. Już wszystko w miarę ponaginałem. Mam nadzieje że już w górę iść nie będzie xd podlewane samą wodą.

IMG_20190116_225737.jpg

IMG_20190116_225751.jpg

IMG_20190116_225704.jpg

IMG_20190116_225654.jpg

IMG_20190116_225640.jpg