Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Świetlówki Energooszczędne 72w AK482 auto


Cylapu

Recommended Posts

20 minut temu, amator19 napisał:

LST zawsze rób na suchej ziemi. Normalnie będzie ok. Tylko że no właśnie. Co to niby jest LST? A co Ty tam niby nagiełeś żeby doświetlić odrosty? ;> 

Chciałem całą roślinę pochylić żeby łatwiej odrosty odslaniac (tak to sobie wymyslilem). Podobno na błędach się uczy człowiek najlepiej xd

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Kładź" całą następnym razem. Tylko uważaj żeby nie za bardzo ja kiedyś u White widow zlamalem główny szczyt i do dziś nad nim boleje.  Poza tym jak nagniesz za bardzo i później nie popuscisz lekko w sensie że będzie cały czas na glebie to i pleśń się może w to miejsce wdac. Też mi się tak zdarzyło kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 26

Roślinka się już w miare pozbierała po ostatnich perturbacjach. Jutro albo po jutrze zdejme jej usztywnienie. Planowałem dzisiaj ale wole dłużej poczekać żeby zminimalizowac ryzyko problemów. Starczy mi już emocji xD. Roślinka ma chyba drobne oznaki przenawozenia więc dzisiaj podlewalem tylko wodą. Co myślicie o dodaniu jeszcze 2 żarówek ( o ile znajdę dla nich miejsce) i lepiej żeby był 1 wiatrak wyciągający i 1 wtlaczajacy czy 1 mieszający i wtlaczajacy? Chce troche zmodernizowac wentylacje zeby mi plecha nie wyskoczyła niespodziewanie

IMG_20181217_220713.jpg

IMG_20181217_220608.jpg

IMG_20181217_220543.jpg

IMG_20181217_220537.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+