Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x Bubble Gum, Critical Kush, Chocolope Kush, HPS 100W, Bio


Recommended Posts

24 Dzień Flo

Beczą o żarcie, szczególnie bubble gum na dole. Coś ten biobizz chyba słabawy, bo grow tak mam, dałem ostatnio pełną dawkę, dzisiaj trochę ponad pełną (5ml/1L) Planty dzisiaj wpuszczone w dziury w podłodze, czasem niektóre obracam, ale zawsze są na swoich miejscach :) 

 

20181228_100159.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Miś napisał:

Coś ten biobizz chyba słabawy, bo grow tak mam, dałem ostatnio pełną dawkę, dzisiaj trochę ponad pełną (5ml/1L)

Ja dlatego w sumie lubię biobizz i tyle lat go stosowałem. Biobizz można sobie lać na oko i spokojnie możesz dawac dawki 3-4 razy większe niż "zalecane" przez producenta. Dla mnie to jest plus tych nawozów, bo jak biobizzem przenawozisz to jesteś miszcz. Ale wiadomo jeżeli cenisz sobie wydajność, to w tych nawozach nie ma na co liczyć :D 

 

Planty fajnie, zrobione na płasko tak jak lubie :D tylko tak się zastanawiam. Powiem ci, że sobie pooglądałem twoje poprzednie uprawy i tak się zastanawiam, bo zawsze coś ci się wolno krzaki zbierają do flo. I to niezależnie od odmian jakie sadzisz. Tak się zastanawiam jaki może być tego powód. I nie zrozum mnie źle, bo to nie jest poślizg jak mają typy co najebią azotu tyle, że później im krzaki 4 tygodnie indukują. Tylko delikatnie, jakby były tydzień krócej na 12/12 :D

 Takie odnoszę wrażenie po prostu 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+