Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250w[0,49m2][EKO-GROW]GirlsScoutCookies,GrandDaddyBlack,CriticalKush,BlackDomina


Recommended Posts

Dzień 7

 

Ogólnie są opóźnione o kilka dni, ale w międzyczasie po pierwszym okresie wyciągania się zostały przesadzone do większych pojemników. Więc mam nadzieję, że idą w te przysłowiowe korzenie.

 

Zastanawiam się też, czy main lining do dobry pomysł na ten grow. Zależy mi w sumie na jak najszybszych zbiorach z tej uprawy i myślę czy nie iść w tradycyjne LST, którego nomen omen dawno już nie praktykowałem. Zabawę w cięcia odłożyłbym na kolejne grow w kolejnym boxie.

 

IMG_20181117_112530.thumb.jpg.055bb2702a51f7bed108ccfe42741a09.jpgIMG_20181117_112550.thumb.jpg.2e3b82aa9cf34363a34bd76a5116741b.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak szybko to daj spokój z mn to chyba najbardziej czasochłonny trening, chociaż wiadomo chętnie bym zobaczył jak Ty to robisz. Pokaż lst jak się nagina rośliny a nie przygniata do ziemi i też będzie ciekawie. 

Mam pytanie  jaka masz opinie o BioTabs Mycotrex (nawet ogólnie o mikroryzie) ? To dosyć drogi produkt, czy warto dorzucić do ziemi jeśli stosuje biobizz a nie inne produkty od biotsbsu? ?

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, Dr Greenthumb napisał:

Mam pytanie  jaka masz opinie o BioTabs Mycotrex (nawet ogólnie o mikroryzie) ? To dosyć drogi produkt, czy warto dorzucić do ziemi jeśli stosuje biobizz a nie inne produkty od biotsbsu? ?

Nigdy nie miałem nic z biotabsów, całe życie na biobizzie lece Natomiast mikoryza zawsze spoko, zazwyczaj kupuję ziemie w której już jest mikoryza, żeby nie musieć szczepić. Co do tego preparatu który podałeś, to na stronie producenta jest to:

  • Blend of 9 species of Endo Mycorrhiza spores
  • Contains Beneficial Rhizo Bacteria, Seaweed meal & Humic acid  

Wygląda to na bardzo kosztowną mieszankę mikoryzy uniwersalnej i humusu :D 

 

A tak na marginesie, to pokazałbyś te planty od kostek lodu, bo ciekawi mnie jak kolory?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 11

 

Zasadniczo jestem mocno rozczarowany. W poprzednim grow na tym setupie w 11 dniu miałem 3 razy większe rośliny. Jako, ze warunki są identyczne jak ostatnio stawiam, że problemem jest ziemia plagrona. Stwierdziłem, że nie będę ryzykował i nie wsadzę do docelowych tej ziemi. Uprzedzę również, że mimo że to grow mix, to rośliny nie są w żaden sposób popalone i raczej ilość nawozów nie jest tu problemem. Dodatkowo, jak widać na załączonym niżej zdjęciu, korzenie rozwijają się wzorowo. Zagadkowa sytuacja... 

Tak czy inaczej zakupiłem woreczek guanokalong complete soil mix, miałem ją kiedyś i pamiętam, że bardo fajnie na niej rosły.

Mam nadzieję, że szybko odbiją,

 

Ogólnie zdecydowałem, że pójdę w to lst, dawno nie robiłem, a fajnie będzie sobie zrobić taki back to basics :D

 

IMG_20181121_175003.thumb.jpg.c91c1e99145f8d6ead5da5733303df8b.jpgIMG_20181121_175931.jpg.ef35de7ebb20941b86600226d384adea.jpgIMG_20181121_180005.thumb.jpg.0f83060854b7b93689952edfd9ee269e.jpg

Co wgl o tym myślicie? Mieliście kiedyś jakieś problemu z ziemią od plagrona?

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+