Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Lampa led z aliiexpress


kamfra567

Recommended Posts

Od kilkunastu minut próbuje znaleźć jakieś informacje na temat tego panelu. I w sumie nic.

Cytuj

Light type: 120W LED Plant Grow Light

Output power: 45W

Led tips: 100% Epistar

Led quantity: 1365 leds

Input voltage: AC85-265V

Net weight: 1300g

Housing material: Aluminium+Class

Warranty: 3 years

Safety standard: CE and ROHS

Storage condition: -40~85 degree

Working temperature: <65°C

W innym opisie stoi ze pobiera 58 Watt. Telewizji oglądaj mniej i rachunek nie wzrośnie drastycznie z powodu tej lampy.

I nie ma chyba w sieci GL opartego na tej lampie.

Jednakże dostrzegam w tym szansę dla Ciebie. Poprowadź GL skrupulatnie. Jeśli wynik będzie zadawalający - sprzedaj prawa do zdjęć firmom sprzedającym te panele. :) Będą mieli dowody, że to działa. Takie prawdziwe. :):)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chciałbym żeby było to łatwe

wychodzi na to po policzeniu zużycia zaokrągliłem te w do 60 i wychodzi że na 80 dni uprawy wezmie około 56zł,16gr prawilnie :)

6 godzin temu, Maszyna napisał:

Boxa zrób 40x40 jeśli to Twoja pierwsza zabawa. Z tym ledem może wtedy coś wyjdzie. 

Będę próbował coś zrobić z szafki pomaluję w środku białą farbą na biede ujdzie kupiłem też wentylator zobaczymy jakoś to będzie na efekty nie liczę ,ale trzeba ryzykować ważne  żeby palonko jakieś było bo out był i cały się zmył jak to mówią co dobre szybko odchodzi pozdro napiszę jak wszystko zkompletuję to będzie tak po 10 jak wyp. na konto wleci :box::donica::kilkuje::sadzonki::lisc::toptop::harvest::blant::S5: po kolei ja w obrazkach i będzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiedyś zakupiłem coś podobnego tyko z mniejszą ilością diód, i efekt był taki że w boxie 40x40x120 wyciągnołem 20gr , ale popełniłem do tego sporo błędów.

Nie ma się co przejmować na pierwszy raz może być. Teraz mam led cree CXB 3590 około 100W i jest 60gr z krzaka i te ledy polecam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O

13 godzin temu, zwawy napisał:

Kiedyś zakupiłem coś podobnego tyko z mniejszą ilością diód, i efekt był taki że w boxie 40x40x120 wyciągnołem 20gr , ale popełniłem do tego sporo błędów.

Nie ma się co przejmować na pierwszy raz może być. Teraz mam led cree CXB 3590 około 100W i jest 60gr z krzaka i te ledy polecam.

O co chodzi ci z tym 20gr czy 60gr bo nie ogarniam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+