Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy GL HERO'a HPI 250W Philips /HPS 250W 3 × AK47


PolskiHERO

Recommended Posts

Nasiona : AK 47 ×3
Oświetlenie : HPI 250W Philips a na flo HPS 250W.
Fotoperiod:18/6 . 12/12
Box: 77cm szer. 109cm dłu 180cm wys
Podłoże: ziemia ujiwersalne
Donice:różniące takie jakie będą pod ręka 6l+ 
Nawozy:własną gnojowka z pokrzyw . herbatkę z bananów @Judaista jak i floracoco do uprawy w hydro jak i Coco więc nie wiem czy stosować 
Wentylac ja : chwilowo zwykły wentylator 2 biegowy mieszakacy N początek flo będzie 300m3.
Dodatkowe info :  A więc może tak ...mimo ze już jestem po dobrym jaranku to postanowiłem napisać się temat . Oto mój pierwszy GL i liczę na wasze wsparcie (przyjmę wszelką krytykę) mam nadzieję ze razem wyhodujemy Eden :D. Maleństwa są jeszcze w postaci pestek w wodzie od godziny 10 rano . jutro gdzieś koło 10 idą do ziemi na jakiś centymetr po wykielkowaniu i jakichś 10 dniach idzie do domyślnej 6l .Pod HPI 250W Philipsa na cały weg (myślę ze 3 tyg )

1 zdjęcia wstawię po włożeniu do doniczki 

ponad to mam obornik w granulkach 100% natural do wymieszania z ziemia wiec przed wsadzeniem do docelowej docelowa dostanie mieszanke ziemi i obornika i podlna 0.5l na doniczke (nie za dużo ?)

Edytowane przez PolskiHERO
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haha jeszcze nie ma ale jutro rano ląduje w ziemi z 2 siostrami :D

17 minut temu, Pomidorek napisał:

odpuściłbym sobie, pecha ci już pękła?:) jak masz kiełka na wierzchu to uważaj żeby go nie uszkodzić i nie ustawiaj go do góry bo to korzonek... niby oczywiste, a ja na przykład kiedyś nie wiedziałem i sadziłem w górę... :P


rozumiem że gdy opadły sobie na dno w wodzie to nie jest zła oznaka?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak więc wszystkie 3 królewny trafiły do swoich pierwszych doniczek oraz jeszcze jedna zabłąkana duszyczka od kolegi lecz nie wiem czy feminizowana więc sądziłem ja lecz osobno do innego pokoju :D chwilowo wszystkie 4 stoją na parapecie i czekamy na przebicie :D co ddo tej ziemi @seedmaniak po to tu jestem by się uczyć :) innej ziemi nie mam więc lepsza taka niż żadna ^-^ gdy maleństwa już wyjdą dam pierwsze fotki (jak daleko od tej lampy dac panienki ? Postaram się coś podłożyc pod doniczki by jednak dosiegly )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+