Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy GL Maszyny [HPS 100W] CRITICAL


Maszyna

Recommended Posts

Widzisz @fazawzrostu Czyli jednak to moje laickie oko , tylko że mnie nie chodzi o listki co bardziej o te takie hmm włoski (wiem że ciężko to ogarnąć na tym zdjęciu ale są raczej widczone). Czyli wszystko w normie. Zapomniałem dodać jeszcze tam pytanie czy jak przełącze za tydzień na flo czyli 28 nie 30 dni  to komuś poleci za to głowa? :D

 

Edytowane przez Maszyna
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Maszyna napisał:

Widzisz @fazawzrostu Czyli jednak to moje laickie oko. Czyli wszystko w normie. Zapomniałem dodać jeszcze tam pytanie czy jak przełącze za tydzień na flo czyli 28 nie 30 dni  to komuś poleci za to głowa? :D

 

Haha mysle ze nie :) robrob jak uwazasz , miej na uwadze tylko to ze 10-15 cm jeszcze urosna jak przelaczysz :) zebzeby za blisko lampy nie byly bo sie popala (czyli te standardowe 10-20 cm, nie wiem jak ta Twoja lampa grzeje)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

VEG Dzień 24. 

Temperatura jak i wilgotność w normie, nawet bym powiedział że jest lepiej niż było na początku bo temp spadła do 26 wilgotność to 60-70% za dnia. 

Mała zaczeła rosnąć w dość szybkim tempie, dużo ją podtrenowałem jak zalecił jej wujek @Judaista więc już ją tak zglebowałem że przez te kolejne 3-5 dni (nie mogę się zdecydować jeszcze kiedy na flo przełącze) nie będę jej męczył i niech rośnie tak jak rośnie :) . Ogółem zdrowa (choć na zdjęciach wydaje się żółta to nie jest tylko tak jakoś dziko pada światło, a jaśniejsze listki to zielone małolaty), wczoraj została podlana 1L wody z 2ml GROW oraz 2ml BioHeaven. Widać że jedzenie jej raczej pasuje bo nie przejawia żadnych strasznych zmian na liściach, ani nic. PH wody unormowałem na 6.5 bo nareszcie mam do tego odpowiedni sprzęt :). Następne podlanie wodą to zrobie chyba 1.5L żeby mieć więcej spokoju ;). 

Jedno pytanie. Czy przy flo mam ją "uwolnić" ją od tych kabli i niech sobie rośnie czy zostają one do końca ? :) 

No to zdjęcia i wystarczy. Jakieś rady coś ktoś? 

large.IMG_20181119_181049_HDR.jpg.d93687bfd4d7cfda8d7aabaf7a3cba40.jpglarge.IMG_20181119_181059_HDR.jpg.1805d9480e803546684bb290fcc026c7.jpglarge.IMG_20181119_181114_HDR.jpg.8b89071236f9a2daca8b166d6556853a.jpg
Oczywiście z pozdrowieniami dla Was. 

Wasz Laik 
~Maszyna

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko :) Fajny krzaczek, jesteś kilka dni przede mną, na pewno będę śledzić :)

Widzę że robiłeś LST, sam też właśnie wczoraj zacząłem i już dziś widzę efekty. Jak wrażenia? ? 

Pozdro 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Zależy Ja wpierw dałem chusteczkowym kablem i potyralem trochę liście no i robię to w gorszej niż Ty jakości, ale efekty są niesamowite. Szczerze to nie wiem który "szczyt" będzie największy bo te boczne rosną jak szalone jakieś. Już skończyłem ja giąć bo myślę że wyrobie się wysokościowo nawet przez te kilka dni rośnięcia flo. 

Krzak robi się fajny jest niski i zbity. Mam nadzieję na jakiś chociaż średni wynik.

Edytowane przez Maszyna
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Maszyna A co myślisz o podwiązywaniu odgałęzień? Czytałeś coś o tym? Bo sam nie wiem czy dobrze zrobiłem a nie chcę zjebać ? Ale ogólnie po związaniu odgałęzień odsłoniłem kolejne szczyty także mam nadzieję że zadziała, czekam. Zapraszam Cię do mojego gl, nowy update:)

Pozdrawiam i powodzonka 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+