Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy GL Maszyny [HPS 100W] CRITICAL


Maszyna

Recommended Posts

10 minut temu, Pomidorek napisał:

Miś w mniejszym boxie ma 100w hps i daje rade... nie wiem dlaczego się upierasz przy tej foli, ale żyjemy w wolnym kraju i każdy może uprawiać jak chce... powodzenia ;)  

Zwróć jeszcze uwagę na to, że box z tego co widzę jest obłożony styropianem :D @Maszyna robiłeś plany growboxa czy piekarnika? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 3 VEG. 

Modyfikacje : Usunięcie nadmiaru styropianu, przesadzanie. Zmiana światła na 18/6

Więc dzisiaj Janet przeprowadziła się do większej (przejściowej) doniczki. Na dwa tygodnie trafi do docelowej już na stałe. Po przeprowadzce zalana 250ml wody czystej (tak by przesła przez całą ziemię i wyszła dołem (przynajmniej tak czytałem w którymś GL tutaj). Zmieniłem również fotoperiod na 18/6, aby mała mogła odpoczywać od tych upałów ;)
Po woli rośnie w górę, na radę pana @Judaista usunąłem styropian który był nadmierny i teraz miejmy nadzieję że będzie troszkę chłodniej. 
Zastanawiam się czy nie włączyć wyciągu od PC gdy jest wyłączone śwatło bo wilgotność dobija do 90 % a grzyba nie chcemy (już się nazbieraliśmy w tym roku :)

Jeśli jeszcze jakieś pomysły rady to chętnie poczytam i przeanalizuje. 
large.IMG_20181029_160751_HDR.jpg.053c1eec489dbadeb494bc5e1d378525.jpglarge.IMG_20181029_155322_HDR.jpg.90714902c0e239d71e73896e4efe1b32.jpglarge.IMG_20181029_155318_HDR.jpg.a7660ab1e7ba1d3b9b43aac3607e76a3.jpg

 

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 minut temu, Miś napisał:

Wymienienie foli na białą zmniejszy temp. Podwieszenie lampy przy suficie na stałe, powyżej wyciągającego pewnie też, tylko wtedy będziesz musiał podsadzać planta wyżej, przynajmniej na początku.

Box jest beżowy rozumiem że lepiej będzie jak jednak będzie biała folia. Co do lampy już jest najwyżej jak Dale radę czyli nad wyciągiem ale pod sufitem zapomniałem o tym napisać. Bo gdyby była tak jak na zdjęciach to 35+ by tam mała miała 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rozumiem. Postaram się zrobić to lepiej niż wyszło teraz choć będzie ciężko to zrobić na boxie już jak teraz myślę. Jak zamocować ? Bo teraz na pistolet tapicerski robiłem który jest dramat. Więc rzeczywiście zastanawia się nad pomalowaniem. 

 

https://allegro.pl/folia-biala-lightite-100-swiatloszczelna-1x2m-i6795727697.html

Taka znalazłem. Zda egzamin ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+