Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

39 minut temu, fazawzrostu napisał:

Przekozaki , tam to bedzie z kilos na bank haha

Raczej niemozliwe :) Z kilo to ja tam odrostow odciolem co sie zaczely wegowac na dole , plant chcial jeszcze rodzic , mowie o tym numer 2 pojebancu z reszta wszystkie nie wiedziec czemu mi sie zrewegowaly troszke ale usunalem to bo to nie ma prawa dojsc nawet . Ja licze skromnie z tego pol klocka , jak na ten WAT i metraz to bylby nie lada wyczyn.

 

5 minut temu, Pomidorek napisał:
northern light 2 :malina:znaczy wszystkie są fajne, ale ta choinka się wyróżnia, jakby z outa ;) 

No , mam 4 northerny i kazdy wyglada inaczej, 4ty ktory jest w innym boxie , przelaczony zostal na 12/12 z racji iz tam poszedl regular na kwitniecie , tamto cuda , plant ma dwa glowne szczyty i jest tak obsypany topami ze mimo ze o polowe nizszy to wcale nie mniej tam bedzie :) Puchna, co mnie cieszy , nie dostaja duzo papu , szczegolnie ze mi sie rozjebaly na dole jakby reweg poszedl , moze przez rhizotonic bo troszke dawalem im , musialem to usunac bo zaczelo mi to na gore wplywac (foxtaile) ale ustalo Bogu dzieki i lece dalej , duzo znowu mam do rozkminy szczegolnie w drugim boxie bo tam jeden plant caly mi praktycznie zgnil tz mam go w sloiku ale smierdzi , moze to przewietrzeje, plesni nie widze ale ladne to nie jest, nie wazne statek matka ma sie dobrze , hobby bez dna, boxik do wega/suszarke wlasnie zamawiam zeby juz cos roslo do scinki .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, Dr Greenthumb napisał:

i bardzo dobre podejście, ja sam używam nawilżacza przez pierwsze 3 dni żeby wtedy suszyć w podwyższonej wilgotności i żeby cały proces trwał minimum 7 dni. 

nom, 18-21 stopni i wilgotnosc 50-55% topy nie sa zbite bardzo sprawdzam kilka razy dziennie i tyle :) 5 dni i dalej sie robia wiec idzie to w dobrym kierunku, wczoraj sprobowalem topka z green poison i smakuje i pachnie jak amnesia kozak , dzis fioletowego nl'a skopcilem topka i mniej mocny ale tez zadowolony jestem a to iwszystko przed curingiem .

 

2-3 dni i scinam tego slicznego ogromnego nl z darkrooma i drugiego mniejszego od siebie i w koncu w boxie dochodzic bedzie tylko akacz ale jego planuje ciac wczesniej niz zazwyczaj , ma 2-3 tygodnie , juz mu nic nie leje od dzis tylko flawless.

 

 

edit : Czytalem ze po 3 dniu warto wilgotnosc podniesc nawet do 60% a temperature zmniejszamy od poczatkowego 20 do 18 aby jeszcze bardziej spowolnic proces .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+