Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 2x32W | PC Box +Speed Auto


Spectre

Recommended Posts

Zgaduję, podkreślam zgaduję... że tutaj pies jest pogrzebany 

Podłoże: Substral Osmocote do Palm i Yukk (torf+nawoź+keramzyt)
 
Pewnie ma za niskie ph, nie może pobierać składników odrzywczych i umiera... ale ja tylko ZGADUJE, nie mam jeszcze na tyle doświadczenia żeby Ci pomóc, przepraszam ;( 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 minut temu, Pomidorek napisał:

Zgaduję, podkreślam zgaduję... że tutaj pies jest pogrzebany 

Podłoże: Substral Osmocote do Palm i Yukk (torf+nawoź+keramzyt)
 
Pewnie ma za niskie ph, nie może pobierać składników odrzywczych i umiera... ale ja tylko ZGADUJE, nie mam jeszcze na tyle doświadczenia żeby Ci pomóc, przepraszam ;( 

w tym może być prawda ... działaj puki masz czas więc poczytaj na necie o podwyższaniu ph ziemi octem i jakie proporcje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Octem się obniża pH!!!

Vito coś wspominał gdzieś, że można spróbować przesadzić roślinę do nowej ziemi wcześniej porządnie płukajac korzenie ze starej ziemi.

A inni mówili coś w stylu "wypi*rdol i posadz nowa, bo czasu szkoda".

W ogóle jak masz opakowanie po ziemi to zobacz co tam jest napisane. Zawsze podają skład i pH

Edytowane przez Nowy84
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

Nasiona: +Speed Auto od Sweet Seeds

A czemu automat ? 

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

Podłoże: Substral Osmocote do Palm i Yukk (torf+nawoź+keramzyt)

lipa, i kosztowała pewnie tyle co BioGreen Light Mix (teraz mam, chyba nawet lepszy od BioBizza a tańszy)

 

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

Nawozy: Na razie brak, czekam na post Judaisty z aloesami i bananami :D

a nawozy w podłożu ? 

 

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

Mam problem z wilgocią, nie mogę uzyskać większej niż 40%

to jest minimum

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:
  • Temp 31 stopni, za dużo? Jak odpalę drugi 80mm mam 24 i nie wiem czy to nie za mało
  •  

35 to taki max, 17 to minimum

24 stopnie to wręcz idealnie

 

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

 Jak to jest z tymi automatami, mogę świecić im 18/6 czy 12/12 ew. czy 20/4 da lepszy plon

Są fotopojebane, czyli nie ważne jak im świecisz i tak zakwitną. Moim zdaniem to dobre na outdoor, dla zaawansowanych growerów i duże komercje gdzie z prądem można szaleć :) 

Ogólnie trzeba było brać normalną pełnosezonową, raz że jak byś coś zjebał to tylko tydzień dłużej wegetacji, a przy auto to na pewno już dobrego wyniku nie osiągniesz w tych warunkach.

Ja bym im świecił 18/6

 

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

Ze względu na wymiary będę musiał ją trochę wygimnastykować i tu moje pytanie. Ściągnąć ja niżej poczekać aż się wyciągnie i naginać do dłuższego boku obudowy? Czy nie ma sensu ją tak rozciągać?

czytaj o trenowaniu metodą LST

Gdyby to była normalna pełnosezonowa to byś teraz przedłużył wegetacje, zrobił FIM, później LST czy tam łamanie i był by całkiem ciekawy projekt. 

 

O 22.10.2018 o 13:25, Spectre napisał:

A no i jak z podlewaniem, raz dziennie po 200ml na razie czy jak ?

i kolejny błąd

podlewa się raz a porządnie, czyli aż wylewa się woda dołem, i następne podlanie dopiero za parę dni aż doniczka stanie się lekka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+