Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl
fazawzrostu

600w HPS , 5x Pineapple chunk 1x Incredible bulk

Recommended Posts

28 minut temu, bortek napisał:

no przy niskich temp.ladnie lapia fiolet.mam 3szt.alaskan purple zobaczymy jaki bedzie

Nono, coraz to wiecej lisci tak ma , ale tu na fotkach nie bardzo widac 

Ciekawe mi Unknown kush i Spice White devil fioletowe barwy pokazały jak na noc okno otworzyłem temperatura utrzymywała się w granicach 17sC.

42 minuty temu, Iskra napisał:

Ciekawe mi Unknown kush i Spice White devil fioletowe barwy pokazały jak na noc okno otworzyłem temperatura utrzymywała się w granicach 17sC.

Bo nie przyzwyczajone byly i od razu reakcja obronna, moje slabo i powoli pokazuja bo zostaly tak "wychowane" 

a moje zdanie jest takie ze rosliny za szybko traca chlorofil w liściach bo chce im się jeść , tak jak pisałeś wyżej przyda się ec metr jak i ich dokarmienie magnezem i wapniem.

20 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

a moje zdanie jest takie ze rosliny za szybko traca chlorofil w liściach bo chce im się jeść , tak jak pisałeś wyżej przyda się ec metr jak i ich dokarmienie magnezem i wapniem.

To znaczy ze czym moge to uzupelnic z kolekcji canny? 

Posted (edited)

nie wiem dlaczego kolega akurat te składniki wskazał do dokarmiania ? napewno faktem jest że są żółte z głodu. mogę polecić produkty np seria mono której sam używam czyli canna mono magnesium i do tego cana mono calcium - wtedy możesz sam ustalać stosunek jednego do drugiego. łatwiejszym będzie kupno gotowca canna cal mag agent.

Ale wróćmy do mojego pierwszego pytania. Myślę że warto do tablicy zawołać @Judaista

Edited by Dr Greenthumb

10 godzin temu, Dr Greenthumb napisał:

nie wiem dlaczego kolega akurat te składniki wskazał do dokarmiania ? napewno faktem jest że są żółte z głodu. mogę polecić produkty np seria mono której sam używam czyli canna mono magnesium i do tego cana mono calcium - wtedy możesz sam ustalać stosunek jednego do drugiego. łatwiejszym będzie kupno gotowca canna cal mag agent.

Ale wróćmy do mojego pierwszego pytania. Myślę że warto do tablicy zawołać @Judaista

Myslalem ze ktorejs z moich odzywek moge dodac po prostu jak wiecej vegi czy czegos