Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

pierwsza uprawa


Recommended Posts

przy suszeniu nasionka  same wypadną czy je teraz wyciągać ?  i czy przycinać normalnie te liście  ?  następnym razem biorę się za auto fem  ....  wkrecilem się bardzo w pielęgnowanie i wgl fajnie tak o coś dbać .... W zimę Indora  będę próbował ...

czy może z tego lepiej się oplaca jakieś masło zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak wysuszysz, łatwiej będzie chyba je wyciągać... nie wiem... parę lat temu jak posadziłem parę krzaków w lesie jak ty, nasionka dostałem od znajomego też mi się zapyliły... bo męska wyrosła a ja byłem pewny że i tak zdechły to nie chodziłem w ogóle... na jasień miałem parę krzaczków podobnych do twoich z nasionkami... wysuszyłem i paliłem... wtedy nie jarałem jak teraz tylko od święta i dla mnie było dobre ^.^ jak chcesz popisać to zapraszam na czat żeby tu nie spamować.. ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20181028_172740.jpg

20181028_172850.jpgtyle z tego wyszło po wysuszeniu , z liści i łodygi zrobiłem makumbe bomba była dobra  przez 7 godzin cały czas taka sama czapa  teraz z 2,3 tygodnie potrzymam w słoiku no i zobaczymy , mam nadzieję że coś porobi :P dzięki za pomoc i rady :) z fartem wariaty

Edytowane przez AmatorSiewny
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+