Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problem i proszę o pomoc . Koniec wszystko Gra


Potejto

Recommended Posts

Witam wszystkich korzystam ze strony od roku i nauczyłem się z niej wielu rzeczy nigdy nie miałem żadnych problemów(z automatami ). Ale jakiś miesiąc temu posadziłem regularne koleżanki wszystko na bio a dwa dni temu zauważyłem niepokojące zmiany widoczne na zdjęciach. Bardzo proszę o pomoc ponieważ wszystkie koleżanki przerabiam na olej i stosuje jako lek przeciwpadaczkowy. Pozdrawiam 

IMG_20181005_162440.jpg

IMG_20181005_162443.jpg

IMG_20181005_162502.jpg

IMG_20181005_162519.jpg

IMG_20181005_163044.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

1. jaka gleba ?

2. stosujesz wszystko tak jak w instrukcji biotabsów ? Dobrze zrobiłeś mieszankę podłoża ?

3. jaką wodą podlewasz ? 

4. jaka wentylacja ?

5. jaka temperatura i wilgotność ?

Zawijanie się tak rośliny to często objaw zbyt wysokiej temperatury, złej wymiany powietrza, zbyt dużej wilgotności, problemy z parowaniem rośliny. 

 

Sam orgatrex nie pomoże, wymieszałeś go z bakteriami ? Ogólnie zrobiłeś gdzieś błąd... 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a wiec tak plamy tak jak dzik napisał wapno, pewnie masz miękka wodę,nie wiem czy filtr węglowy ma na to wpływ.

liście zwijaja się do góry pierwsza myśl to za gorąco, ale jeśli masz 20 stopni to ok, tu obstawiam problem z korzeniami poprzez nadmierne podlewanie woda, i do tego ta wysoka wilgotność i niska temp i wtedy roślina mało wody pobiera. takie moje przemyślenia, mogę się mylić. 

 

Edytowane przez Dr Greenthumb
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Dr Greenthumb napisał:

tu obstawiam problem z korzeniami poprzez nadmierne podlewanie woda, i do tego ta wysoka wilgotność i niska temp i wtedy roślina mało wody pobiera. takie moje przemyślenia, mogę się mylić. 

i dodatkowo że jest wysoka wilgotność jest problem z parowaniem rośliny.

 

Na pewno potrzeba poprawić wymianę powietrza, zmniejszenie wilgotności, jeżeli masz nawilżacz to go wyjmij. Nie podlewaj aż doniczka nie stanie się lekka.

Wodę w flexi tanku przemieszaj co jakiś czas (napowietrzenie). 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+