Skocz do zawartości
thc-thc

grower

PC Grow / 30w led Full spectrum/Brainexposion


Recommended Posts

Niedziela to czas na Up'a

Więc tak ogółem nic się nie zmienia poza wielkością panny.i Tu pojawiają się schody.Panna jeszcze nie pokazuje nic aby zaczęła kwitnąć i tu rodzą mi się pytania.

Wiek : 28 Dni weg.

Temp. bez zmian

1.To Automat a nie zbiera jeszcze się do Kwitniwnia, kiedy zacznie ?może Zmienić światło na 12/12? 

2. Czy zmieszczą ja w boxie jak będzie rosła bo już wie robi problem mały.

3. Dojdzie gdzieś do 20 grudnia? ponieważ 20 wyjeżdżam na urlop i może być problem. 

20181028_171343.jpg

20181028_171816.jpg

20181028_171451.jpg

20181028_171320.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Byłem widziałem już wcześniej, pamiętaj jak ją prowadzisz żeby wszystkie odrosty były mniej więcej na tej samej wysokości :) Nie robiłem nigdy lst, ale dziś czytałem o toppingu i roślinki wysyłają najwięcej auksyn do tych części które są najwyżej położone ;) myślę ze w lst właśnie o to chodzi żeby odrosty z dołu dostawały tych auksyn jak najwięcej, najlepiej po równo i szły razem tak jak normalnie główny szczyt... trochę już dziś wypaliłem przy niedzieli i to tylko takie moje przemyślenia, a teraz odpowiem na pytania

1. Jeżeli to automat to zostaw 18/6, zmiana na 12/12 nic nie pomoże, a tylko może zaszkodzić.

2. Powinieneś zmieścić, zawsze ją możesz jeszcze bardziej zglebować.

3. Masz jeszcze 50 dni, twoja na dniach powinna zacząć kwitnąć, ale wróżyć nie będę ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3. Dojdzie gdzieś do 20 grudnia?

Trysek na moje nie ma szans, patrząc na to co jest teraz ... a do tego jeszcze przecież suszenie i potem kiszenie ? przecież Ciebie już nie będzie :( 

Lipa, nie jednak życzę powodzenia w wyrobieniu się i mega topów :D

 

 

Edytowane przez ktostamsobie
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up Trochę szybciej bo potrzebuje pomocy...

więc Tak 

mniejwicej wiek 

30 dni weg. od wtorku zauważyłem pierwsze preflowery. także wychodzi 

5 Dzień flo 

podlewane ostatnio woda z Powerzyme i SuperVit i woda

jutro będę rozrabial nawozy na flo.

Jak ja po mieścić ? te żółte liście u góry przypalone od Led bo podlalem ja przed wczoraj i dziś dopiero zobaczyłem jak porosło....brakuje miejsca. co robić? przy wkladaniu uszkodzilem jakiś liść bo wyleciał wiatraków kawałek...trudno pomocy jak ja pomieścić? trochę ponaginalem ale chyba za mało jeszcze.

oto fotki.

20181103_173159.jpg

20181103_173223.jpg

20181103_173604.jpg

20181103_173608.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek Automaty też można łamać? trochę wczoraj ponaginalem ja ale chyba za mało dziś jeszcze spróbuję, sporo liści jest jak chce ja zglebowac i zaslaniaja dużo światła 

hmm.. A może by tak te liście większe usunąć? stanie się coś? to Automat także nie wiem jak reaguje a chciałbym się z nią wyrobić do ścinki do 20 grudnia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Różnie są szkoły. Jedni mówią, że na auto się HST nie robi a inni nie widzą problemu. W Twoim przypadku chyba nie masz za bardzo wyjścia. 

Nie mam doświadczenia z PCBoxen (pobiore klona z tych roślin,  które mam aktualnie i spróbuję w PC), ale LST w takim przypadku to obowiązek. I szczerze powiem, że chyba nie da się przesadzić z tym. 

Duże liście, które Ci przeszkadzają możesz wciskać pod pędy, na których Ci zależy.

Mój Auto Mazar w 29 dniu życia wyglądał tak:

DSC_0125.JPG

Edytowane przez Nowy84
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up, 

Naginam i naginam....ile ona jeszcze będzie rosnąć do góry?

Kilka liści uszkodzilem, kilka oderwalem tych żółtych..problem i tak nie znikł ? za mały box... A brak możliwości na większy(na obecną chwilę) 

ok, więc na temat 

Temperatury nie sprawdzałem i wilgotności ale pewnie za dużo się nie zmieniło,podlane w wczoraj Hesi coco na Kwitnienie, dziś jeszcze ponaginalem ile się da ale jest coraz mniej miejsca hehe ? nie myślałem że tak to wyrośnie, chyba starczy, teraz fotki jak dobrze liczę to już 8 dzień flo.

 

20181106_165355.jpg

20181106_165402.jpg

20181106_165808.jpg

20181106_165315.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+