Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH/HPS 400W | 4x Blueberry x Bubblegum / 2x Bubblegum


Recommended Posts

Nasiona: 4x blueberry x bubblegum / 3x bubblegum od @OutlawSeeds.org
Oświetlenie: weg-400w mh flo-400w hps
Fotoperiod: weg-18/6 flo-12/12 
Box: 80x80x180 diy
Podłoże: gold label special mix
Donice: 12,5l airpot diy
Nawozy: ?
Wentylacja: 450m/h
 
Chciałbym polecieć tak samo jak @Judaista na swoich miksturkach, ale czy mi się uda? Nie wiem, jak będzie trzeba to kupię jakiś zestaw nawozów. Pierwszy indoor mam nadzieję że wiedza teoretyczna przyda się i pozwoli unikać głupich błędów, a na końcu będą tłuste topy   Liczę na to że temat się spodoba i razem dobrniemy do końca   
 
Dajcie znać czy wolicie oglądać jak są zdjęcia w spoilerach czy bez 
 
 
 
large.IMG_20181002_183112.jpg.bdac512a2a29695a9f6e71cd60c6ffa4.jpglarge.IMG_20181002_180702.jpg.6bfa735f4fa060582c282677801a1518.jpg
 
 
  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie masz czas na decyzję co do nawożenia, na wega w ziemi pewnie wszystkiego starczy. Co do miksturek powiem ci tak, ja już niejedną uprawę mam za sobą, używałem różnych nawozów, najczęściej był to biobizz  powiem szczerze, absolutnie jak bum cyk cyk, na tym etapie uprawy nie widzę żadnej różnicy  między bananami a biobizzem. Zanim będziesz szedł na flo u mnie będzie jeszcze kilka update'ów, rośliny już wchodzą w etap pompowania topów, więc będziesz mógł zobaczyć jak to wygląda też na bardzo zaawansowanym flo. Jak na razie wszystko idzie ok, żadnych niedoborów poza oczywiście wyciąganiem azotu z liści, bo tego składnika w ziemi już dawno nie ma. Ja do niczego nie namawiam, jeśli czujesz się niepewnie to sobie zdążysz jeszcze nawozy na flo kupić, Jeśli będziesz chciał spróbować, to zawsze służę radą. 

Co do foteczek, jeśli jest ich kilka w upie  to ja osobiście wolę bez spoilera, chyba że będziesz wrzucał po 20 :D 

Ogólnie projekt jak najbardziej fajnie się zapowiada, tylko pytanie czemu 7? :D dziwi mnie to, bo przynajmniej teraz doniczki są poustawiane niesymetrycznie, czy 6 sztuk nie zmieściłbyś tam lepiej?

I miałeś wstawić tutka do produkcji tych airpotów :D 

No i jakie treningi planujesz, tylko nie mów że bez treningów bo się zastrzelę :laugh: 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dr Greenthumb na ich stronie w opisie masz napisane /admin - link wygasł/ bubblegum "Sprzedawane nasiona pochodzą z wyselekcjonowanej regularnej matki Bubble Gum od Serious Seeds."

@Judaista Tutek będzie tylko muszę zrobić jeszcze jedną doniczkę i porobić krok po kroku zdjęcia, co do treningu to najprawdopodobniej topping zobaczymy co to będzie... ;) co do ilości 7 bo to szczęśliwa liczba, tyle mi tam weszło doniczek, wrzuciłem 7 pestek i jak któraś nie wyjdzie to nie będę dosadzał nowych tylko będzie mniej ;)

@Pasjonista mam nadzieję że będziesz zaglądał i obejdzie się bez bicia linijką :puff:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+