Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

Witam w drugiej fotorelacji, tym razem coś bardziej konkretnego. Sprawdzimy kto ma najlepszą odmianę Skunk/ Afghani. Do pojedynku staną RQS, Sensi Seeds, Humboldt Seeds. 

Sprzęt:

Box - DR90

Oświetlenie - MH 400, HPS 600, zasilacz lumatec, + sputnik 

Wentylacja - Prima klima strumieniowy + 3 wiatraki. 

Podłoże - airpot 15l, biobizz lightmix

Nawozy - Biobizz

Trening - topping

Nasiona - RQS Critical 2x, Sensi Seeds Super Skunk2x, Humboldt Seeds Green Crack 2x, w zapasie kiełkuje Barneys Farm LSD  gdyby coś nie tak poszło. 

Sorka ze zacznę fotorelacje bez roślin, ale pokażę proces od samego początku. A więc tak, easy plug to u mnie podstawa, niezawodny wygodny sposób. Nasiona oznaczam kolorowymi pineskami, potem te same pineski wpinam w doniczki. Dzięki temu nie pomieszam odmian i nie muszę się bawić w karteczki i inne patenty. Po drugie easy plug namoczone w ciepłej wodzie umieszczam w inkubatorze jeśli można to tak nazwać. To umieszczam w pudełku z ciepłą wodą. To wszytko razem idzie w ciepłe miejsce koło grzejnika w łazience który już działa. Czyli dwie najważniejsze rzeczy ciepło i wilgotność. Ścianki inkubatora spryskuje ciepła woda. I to tyle, tak wygląda mój proces kiełkowania. 

IMG_20180925_182014_8.jpg

IMG_20180925_190426_8.jpg

IMG_20180925_190730_4.jpg

IMG_20180925_190930_7.jpg

O bedzie sie dzialo stawiam na humbolta. Tez mam na nastepna uprawe critical od RQS  bede wysadzal gdzies miesiac przed scinka terazniejszych. Dostalem tez mendocino skunk obadamy co to bedzie

IMG_20180922_134627.jpg

Pozdro i z farcikiem bede zagladal 

fajny zestaw, chce następny grow zrobić różne cheese np dinafem i właśnie orginal cheese od paradise seeds. słyszałem że mają dobre nasiona. humbolt napewno wygrywa w kwestii opakowań. :blant2:

Ja juz jade ktores z kolei od PS i jak narazie sie nie zawiodlem a mialem wappa byla jak narazie najlepsza jeszcze mialem dutch kush i nebula tez byly ok. Od humbolt mialem blue dream i byl kozak topy jak kamienie twarde wagowo szok. nigdy nie mialem takich 

Super skunk i Critical z rqs, będziesz pan zadowolony. Z humbolta nic nigdy nie miałem, a może się okazać że pobije moich faworytów.

Fajna powierzchnia na 6 roślin, na ile topów planujesz zrobić rośliny? 6, 8, 10?

topping przeprowadzam raz albo dwa w ciągu veg. jak dwa to liczba głównych szczytów będzie około 8. zobaczymy jak będą zapełniać boxa po pierwszym cięciu. wcześniej miałem 5 roślin i robiłem 2x, teraz mam 6 i może wystarczy 1x. 

Kiełkowanie zdecydowanie wygrały nasiona RQS, Humboldt też bardzo sprawnie, Sensi Seeds raczej same problemy, musiałem dodatkowe nasiono kiełkowac i mam mutanta z cienkimi liściami, oby się ogarnął. Gratis od ganja farmer czyli LSD Barneys nawet nie pękło po tygodniu. 

Nic ciekawego do pokazania w roslinach to pokaże trochę ustawień namiotu. Poprawiłem ostatnio wentylację, teraz do namiotu 90x90 mam dwa wentylatory promieniowe o mocy 420m3/h dla HPSa i 400m3/h dla namiotu. Do następnego pozdro :blant2:

IMG_20181003_193950_2.jpg

IMG_20181003_194026_7.jpg

IMG_20181003_194043_7.jpg

IMG_20181003_194127_2.jpg

IMG_20181003_194202_5.jpg

IMG_20181003_194233_1.jpg

• Upvote 1