Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

6x Skunk/Afghani HPS 600W DR90


Recommended Posts

Lampa i donice konkretne :) Książkę czytałem, ale piwrwszą wersję parę lat temu. Ogólnie wyczytałem w niej to co wcześniej w necie. A co do gier.

Nowy tomb raider bardzo fajny. Trzyma poziom poprzednich. A na red dead 2 czekałem z utęsknieniem. Właśnie mi się ściąga. Teraz żałuję, że szybszego neta nie wziąłem bo dopoero 14 gigsów zadsało a jest łącznie jakieś 84. Chyba poerwsza gra na dwóch blurejach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiedyś tomb rider to było coś..., pewnie sprawdzę jak ta nowa część, ba nawet jeszcze tego nowego filmu nie widziałem. ja to zaczynam zmieniać stary sprzęt - stary tv na 4k +Xbox one X. RDR2 jest pierwszą gra która odpaliłem w natywnym 4k i hdr i jest mega różnica. Żyjemy w fajnych czasach.... 

  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 godzin temu, Dr Greenthumb napisał:

 RDR2 jest pierwszą gra która odpaliłem w natywnym 4k i hdr i jest mega różnica.

Co to jest ten natywny 4k?

Odpalałeś na jakoej konsoli? Tych podrasowanych ps4 i xbox czy na tych zwykłychjeszcze?

Ja mam starego leda full hd. Z 8 lat ma chyba. Już gdziemiegdzie problemy z podświetleniem, jakieś zaciemnienia (jak w grze jest jakieś siemne moejsce to ch**a widać), śnieg w rdr2 jakiś niebieskawy. 

Byłem wczoraj oglądać tv. Jedyne co mi się spodobało to sony, ale za 3300, i wielkie philipsy. A chciałem coś do 2000-2500. No i 43 cale. Może 49, ale jak patrzę na obecny to jednak chyba za woelkie. Zastanawiam się czy tv z 4k i hdr w znaczny sposób wpłynie na poprawę obrazu z xbox one.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

6 godzin temu, Rysiu napisał:

Co to jest ten natywny 4k?

Odpalałeś na jakoej konsoli? Tych podrasowanych ps4 i xbox czy na tych zwykłychjeszcze?

Ja mam starego leda full hd. Z 8 lat ma chyba. Już gdziemiegdzie problemy z podświetleniem, jakieś zaciemnienia (jak w grze jest jakieś siemne moejsce to ch**a widać), śnieg w rdr2 jakiś niebieskawy. 

Byłem wczoraj oglądać tv. Jedyne co mi się spodobało to sony, ale za 3300, i wielkie philipsy. A chciałem coś do 2000-2500. No i 43 cale. Może 49, ale jak patrzę na obecny to jednak chyba za woelkie. Zastanawiam się czy tv z 4k i hdr w znaczny sposób wpłynie na poprawę obrazu z xbox one.

Mówię o xbox one x, natywne 4k czyli nie skalowane z niższych rozdzielczości.Teraz właściwie rynek tv to głównie 4k, full hd już jest na wycofaniu, szczególnie przy dużych rozmiarach. Dopiero z Xbox one s albo x poczujesz różnice, bo zwykły Xbox one nie ma HDR, ani nie podwyższa sztucznie rozdzielczości żeby tv mógł to wykorzystać. 

PS. nie ma za wielkich telewizorów ?

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mini Up

Nadal trzymam na vegu. Czekamy na roślinę która najpóźniej dołączyła aż się trochę ogarnie i pójdzie do góry. Resztę staram się trochę zatrzymać toppingiem. Myślę że jeszcze tydzień, max 2 i jedziemy z 12/12

 

IMG_20181101_161548_1.jpg

IMG_20181101_161600_4.jpg

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak wyglądają moje rośliny po 30 dniach od wyjścia z ziemi. Zostały przełączone na 12/12, bo już trochę ciasno. 

Z kolejnych błędów to tym razem przenawozenie azotem, jednak fish mix jest naprawdę mocny. Objawy - opadajace końcówki o ciemniejszym kolorze oraz przypalenia końcówek w nowych odrostach. Przez okres indukcji sama woda. 

 

IMG_20181105_201152_8.jpg

IMG_20181105_201143_8.jpg

IMG_20181105_201053_0.jpg

IMG_20181105_201034_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+