Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl
Sign in to follow this  
mr.mxyzptlk

7 Money Maker, 3 Critical - HPS 600W, Coco

Recommended Posts

14 godzin temu, mr.mxyzptlk napisał:

Witajcie, Dzień 48

Doszły mi w końcu czujniki Flora care od xiaomi, ogólnie to mam fioła na punkcie technologi stąd taka zajawka i chce wam pokazać jak działa. Mały screanshot z jednego czujnika wsadzonego w ziemię. Niestety jeszcze tylko przez bluetoch ale juz czekam na xiaomi mi home, i wszystko powinno smigac po wifi, do tego, inne czujniki np. samej temperatury, czujnik zalania, fotokomórka..

large.1256259656_floracare.jpg.3b16968cdfae6b924d712d62d5fe953b.jpg

A dziewczyny jak to dziewczyny, tak jak sądziłem, jak korzenie tylko poczują trochę paliwa z autopota to pójda jak szalone, no i MM idzie fantastycznie, troszkę trenuję LST, ale tak pięknie się rozrasta, jest tak przewidywalny, że czuję narastającą euforię :)

Ogólnie przy rozgałęzieniach zauważyłem aż takie narośla wręcz jak po łamaniu, jak takie przerosnięte muły u steryda :) leję im atami coco Nutrition A  + B po 3 ml na 1 litr, no muszę przyznac że świetne. Kurde, ostatnio moze przekombinowłem stąd ta euforia, ale łodygi sa grube i do tego bardzo elastyczne. I jedno wiem na pewno - raz spróbowałem, i nigdy więcej automatów. Automaty to takie niewiasty z pierwszej ławki co nigdy nie ćwiczą na wuefie!

na zdrowie :)

large.1110ce.jpg.1150e6b45e05a9de63971a997faea0ad.jpglarge.1110b.jpg.44397cd7c13a6e108477542d5daa557e.jpglarge_1110.jpg.8e3225df088741d77a826363d83b854d.jpg

ps. uruchomiłem ogrzewanie w zbiorniku do autopota, utrzymuję temp około 22 24 stopnie w dzień w zbiorniku, (schładza się w wężyku po drodze o około 2, 3 stopnie) do około 19 w nocy.

podeślesz linkacza do tego czujnika na to wifi ? :D

@PolskiHERO nie chcę tu robić komuś reklamy, ale wystarczy wpisac na allegro lub aliexpres FLOWER CARE i szybko znajdziesz. Tak samo nazywa się apka w play store.

Ona na wifi działa (podobno, jeszcze nie sprawdziłem, czekam na przesyłkę) tylko z xiaomi mi home - odbiornikiem , fajnym zresztą. Tak to narazie na bluetotch... Na dniach dostanę to i opisze dokładniej.

Dziś trenowałem dziewczynki, no jak one mi się podobają :) Gnaty takie jak bambusy :)

Dzień 52

Wlałem dziś do zbiornika stymulator kwitnienia. Zaczynam dodawać.  Kamień milowy, przechodzimy na kolejny okres, jak pójście dzieciaków do podstawówki :) Wszystko super. Nie pozbywam się liści, zawsze to robiłem, zawsze było spoko, karmię dziewczyny w tych górnych granicach normy, nie żałuję im papu. Musze zaczytać się odnosnie liści, doradzcie coś, wiem że są dwie szkoły, ale jakieś konkretne obserwacje ? niektóre są wielkości łapy wielkiego koszykarza.. Podwijam je póki co pod gałęzie, by nie zasłaniały kwiatów, ale jest dość gęsto.  

large.1410a.jpg.44b01f426ba5876d52ffa5454ee95f48.jpglarge.1410b.jpg.3e652abb0450f4105e8a98ef48b56879.jpg