Skocz do zawartości
thc-thc

grower

7 Money Maker, 3 Critical - HPS 600W, Coco


Recommended Posts

Witam przyjaciele, ruszam z nowym projektem.
 
7 Money Maker od Strain Hunters + 3 Critical
Oświetlenie: HPS 600W (+ 2 x 50 w Full spectrum LED)
Fotoperiod: 18/6 (3 tygodnie) 12/12
Box: CRISTAL 145 X 145 X 140
Podłoże: Kokosowe Atami, keramzyt na dnie i troszkę na górze.  
Donice: 10 x 8,5 litra (system autopot easy2grow) 
Nawozy: Nawozy Canna coco A +B, Canna RHIZOTONIC używane przy wzroście.
Przy kwitnieniu przechodzę na Atami coco Nutrition A  + B, oraz bloom stimulator
Wentylacja: wentylator, mieszalnik powietrza Fanline, wyciąg / filtr powietrza 
Miernik EC BLUELAB EC PEN, System stacji pogodowej NetAtmo
Smart bag CO2, EC metr. GIB Flower 600W
 
Woda u mnie bardzo miekka, EC 2.0 , powietrze bardzo czyste, oceaniczne rzekłbym :)
 
26.08.2018

weed00001.jpg

20.09.2018

weed00004.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, mariola napisał:

jak na ponad 3 tygodniowe rosliny, to tylko ta pierwsza po prawej wyglada na swój wiek 

No wiem że słabo to wygląda, 3 tyg były 18/6 pod dwoma lampami 135 W. Jak tylko korzonki zaczną pić z autopota, to będzie lepiej, jestem spokojny :)

Po drugie, mały wzrost mnie bardzo cieszy, nie mam dużego pola manewru w górę, max metr, już raz się męczylem . .

@Judaista - faktycznie mamy wrzesień :)

To moja kolejna uprawa w kokosie, bardzo sobię chwalę.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, Rysiu napisał:

Niski ten namiot jak na 600W :)

 

Nie chcę zmniejszać na 400W, mam zasilacz tylko na 600 W i takie lampy,  a wyższego namiotu nie mam możliwości postawić, to max. Temp. mam opanowaną,  podczas świecenia do boxa wtłaczane na odbłyśnik jest zimne powietrze prosto z dworu, i wytłaczane zaraz za lampą, (na zewnątrz średnia temp wynosi około 5 - 8  stopni w dzień i poniżej 5 w nocy. Więc w boxie dzień - 23 - 26 stopni max, niestety noc około 18.

23.09.2018

2310.jpg

Nie wstawiłem jeszcze netatmo, do pomiaru temp, ale powiem wam że zakupiłem czujniki Mi Flora od xiaomi :) Ktoś posiada ? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 godzin temu, mr.mxyzptlk napisał:

Woda u mnie bardzo miekka, EC 2.0 , powietrze bardzo czyste, oceaniczne rzebym :)

ECmetr nie służy do badania czy woda jest miękka czy twarda tylko do ogólnego mierzenia zasolenia wody róznymi pierwiastkami. Więc raczej masz wodę zdemiralizowaną raczej choć i tu możesz się mylić bo wartość EC jak dla demiralizowanej wody jest  wysoka i nie jest to czysta woda RO. Miękka woda to taka która zawiera w swoim składie mało soli wapnia i magnezu a tego ECmetr nie powie prędzej inne urządzenia pomiarowe.Ale to tylko taki mój wywód na marginesie.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Pasjonista napisał:

Siema z fartem do mety. To znowu Money Maker , polubiłeś tą odmiane !!! Czyli w ostatnim grow dobrze wyszło na koniec . Pozdro

Tak, ostatnio jedna MM uratowała rzut.. fantastyczna pod mojego niskiego boxa, niby osiąga max 80 cm, i zgodze się z tym. Fajne, duże, zbite topy, nie sprawia problemów. Tylko trochę dłużej. No zobaczymy :)Tym razem chcę się też upewnić i jeszcze raz sprawdzić criticale, na których się zawiodłem ostatnio, ale też trochę zaniedbałem je wtedy na poczatku.. i poszły za mocno w górę. No zobaczymy. Dzięki :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+