Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl
Sign in to follow this  
robospain

4 odmiany auto outdoor.. Początkujący

Recommended Posts

8 godzin temu, Minimaxi napisał:

Kiedy scinasz solodiola?

Planuje w niedzielę. Opóźniłem o około półtorej tygodnia ze względu na chwilowe załamanie pogody z początku listopada co doprowadziło do pojawienia się pleśni i próbie ratowania.. Pozostało jedynie wyciąć zarażone topy przez co straciłem 1/3 ewentualnych zbiorów.. 
Teraz już wiem jak zaradzić w takiej sytuacji w inny sposób bez straty dla roślinki i jej rozkwitu ponieważ na Solodiol najbardziej mi zależy i mam zamiar zwiększyć jej hodowlę.

Co do Sin Tra Bajo.
Suszenie 11 dni w temperaturze około 20 C i wilgotności około 55-60% w kupionej specjalnie szafce na buty :) (takie szafki mają fajne otworki przez co wentylacja jest wzorowa).
Jak na pierwszy raz nie narzekam.. 38 g. (producent zapewnia plony na poziomie 30-60). Jednak te dni z początku listopada zatrzymały ostatni etap wzrostu zapowiadającego się o wiele większego zbioru.
Mam nadzieje że ta pierwsza hodowla pomoże mi teraz przygotować się do kolejnej. Jak pisałem wcześniej hybrydowej (naturalne słońce i otwarta przestrzeń a noc w szklarni z podłączonym osuszaczem powietrza i ewentualnie wykorzystaniem maty grzewczej do terrarium. Wszystko zasilane z baterii słonecznej.)
Kolejne 2 roślinki też sobie radzą i wkrótce dam info na ich temat.
To moje pierwsze próby przez co przepraszam za pewnie czasami złe decyzje które podjąłem. I tak wstępnie myślałem iż może się okazać ta cała próba z hodowlą totalną klapą :)

Oto finał Sin Tra Bajo.
b1az.jpg.2839abe5a0a6065d47def29fd7e55669.jpg

Edited by robospain
  • Upvote 1

Solodiol - 83 dzień - ścinka

Przyszedł czas na ścinkę Solodiola.. Po perypetiach z atakiem pleśni i musowym usunięciem prawie połowy szczytu (na zdjęciu możecie zobaczyć wyciętą największą część szczytu). Mimo bólu udało mi się jakoś podprowadzić do końca i uratować resztę.
Topy mega ciężkie, bardzo zbite (ale przez to przez brak praktyki nie zauważyłem na czas pleśni i to w momencie największego rozkwitu).. Solodiol osiągnął 50 cm (producent pisze o max 60 cm)..
Jeśli ktoś zawiedziony to sorki. Mogło być o wiele lepiej. Sam szczyt gdyby nie był wycinany byłby piękny jak na pierwszy raz.
Wyszło 86 gram.. Myślę że po wysuszeniu powinno być około 25-30 ze względu na to iż topy są bardzo zwarte i lepkie. Czytałem że na outdorze można spokojnie uzyskać zbiór przy tak maleńkiej roślince na poziomie 45-55 g. (gdyby nie ta pleśń to może bym mógł pochwalić się i ja ).
Podsumowując. Błędy moje doprowadziły do tego iż nie mam co się cieszyć. O Solodiola trzeba bardzo dbać by uzyskać zamierzony efekt. 
Lada dzień rozpocznę akcję hodowli hybrydowej jak pisałem w poprzednim poście. Nie odpuszczę :)

a1.jpg.b75af4c013a73b8d09f34a323ddcf646.jpga2.jpg.eae7519af2ddb83892219019a5e39c85.jpga3.jpg.bdb2bd91c6ba7194862967be491ce830.jpga4.jpg.350c8b3c984f0831695cbb520094d139.jpg

• Upvote 1

zrobilbys w przyszłości smoke report solodiola?? :) chcialbym wiedziec jakie ma dzialanie taka odmiana z duza iloscia cbd

Edited by Minimaxi

37 minut temu, Minimaxi napisał:

zrobilbys w przyszłości smoke report solodiola?? :) chcialbym wiedziec jakie ma dzialanie taka odmiana z duza iloscia cbd

Jak najbardziej postaram się jak tylko będzie odpowiedni do użycia. Ostatnio przeszedłem całkowicie na waporyzator.. ale jak w przypadku zakończenia Sin Tra bajo trzeba spróbować też w tradycyjny sposób.. Więc postaram się opublikować taki raport przy użyciu obu metod.
Tak szczerze na Solodiolu wyjątkowo mi zależy ze względu na swoje problemy zdrowotne. Na starość zachciało mi się naturalnych metod zamiast faszerowania się chemią. :)

• Thanks 1