Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl
Lukasiek

2x32W Auto AK Female Seeds - PC Growbox

Recommended Posts

jak masz jakis mieszajacy wiatrak w boxie to daj tak nizej, zeby wialo na rosline, z mojego doswiadczenia wiem, ze roslina na koniec lubi zlapac plesn a te twoje zdjecia to juz wygladaja jakby zaraz mialy ja zlapac.

2 godziny temu, maurycy napisał:

Rozumiem że zastosowałes się do zaleceń @SmakMaroca999 więc to normalne roślina wyciąga wszystkie składniki pokarmowe z liści(to jej magazyn) a przy okazji pozbywa się smaku nawozów co do ścinki to dokładnie ci nie powiem jak chcesz mieć bursztyny to jeszcze chwilę a jak nie to myślę kilka najbliższych dni 

Powiem tak hehehehe zależy co kto lubi fajny otwarty umysł przez chwilkę czy na dłużej? Osobiście wolę dłużej więc czekam do tego momentu :rasta:

43 minuty temu, SmakMaroca999 napisał:

Powiem tak hehehehe zależy co kto lubi fajny otwarty umysł przez chwilkę czy na dłużej? Osobiście wolę dłużej więc czekam do tego momentu :rasta:

Z jednej strony też bym tak wolał :D. Ale po tym co zaglądam to nie widzę by pojawiały się bursztyny, a po drugie te liście mnie niepokoją to wolę nic nie zepsuć pod koniec ;)

No liście fakt głównie w topach trochę dziwne, rozchyl kwiat i  zobacz czy pleśń nie atakuje od środka.Może też to być nagły blok w skutek nadmiaru pewnych pierwiastków co prowadzi do niedobów innych co obiawia się wysychaniem pręcików kwiatowych i z tąd moje słowa o włochach co nie są wyznacznikiem dojżałości- patrz na żywicę jej kolor to najlepszy wyznacznik dojżałości. Jakieś obiawy ?coś Ci mówi nie tnij wcześniej? to ty podejmiesz najsłuszniejszą decyzję:puff:

Jeszcze w sobotę było wszystko ok. A patrzcie co się stało po jednym dniu :o
Rozumiem że to już koniec rośliny, ale ona wygląda jakby normalnie sama z siebie padła.

Edit: wydaje mi się, że to z powodu braku wody. Ale i tak myślę, że niedługo ścinka, bo nie widzę już żadnych różnic w trichomach. large.DSC_1066.JPG.1c71be229c6c4f1809754785e082016b.JPGlarge.DSC_1067.JPG.872749a78a745d326a0d96ab371ea8f0.JPG

Edited by Lukasiek
  • Upvote 1

4 minuty temu, Nowy84 napisał:

Ten jeden pleśni przypadkiem nie ma? Ten jeden top taki szary jakiś...

Tak, środkowy spleśniały 

pleśń zaatakowała