Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
Sign in to follow this  
tadeuszozor

Zamawiał ktoś fałszywki z czarnegomarketu?

Recommended Posts

Siemanko, mam do Was pytanie a mianowicie mam zamiar zamówić tak zwane banknoty kolekcjonerskie i trafiłem na ciekawą stronę. Ktoś się może więcej wypowiedzieć? Zamawiał ktoś z http://czarnymarket.pl/falszywe-banknoty-czyli-falszywki-po-dobrej-cenie/ ?

Na zdjęciach widać że banknoty są dobrej jakości, jeśli jest tu jakiś klient, który korzystał z usług czarnegomarketu to niech mi da znać na priv albo na email Tadeusz.rozgalski@onet.pl

Z tego co widać strona jest nieźle zabezpieczona bo stoi na serwerach offshore co jest nie do wykrycia, miły sposób żeby się wzbogacić. Czekam na opinie. Pozdro.

Posted (edited)

"Strona stoi na zagranicznym serwerze, a dzięki temu że nie podajemy numeru telefonu to jesteśmy w pełni anonimowi." 

Anonimowym to można być na darkwebie, jest coś takiego jak europejski nakaz aresztowania, i dostawca będzie musiał podać dane tego, na kogo jest serwer.

"Wiadomo, że jedni ludzie użyją ich do celów kolekcjonerskich a niektórzy w jakiś innych. Nikogo nie namawiamy do ich niecnego używania i jako ekipa czarnymarket.pl nie odpowiadamy za ich użycie."

Fałszowanie banknotów jest karanie ciężkim więzieniem bez względu na wykorzystanie. Złapią go i się będzie tłumaczył, że kolekcjonuje :D 

Poza tym dość drogo :D 

Edited by Miś

Faktycznie dobrze wyglądają. Ale, że ktoś wpadł na taki pomysł, żeby fałszywki gonić przez internet? Dobre :D Ktoś lubi ryzyko i emocje. Albo to jakaś pralnia pieniędzy.

mnie troche dziwi ze zdiecia niby wstawiajacego te banknoty na pokaz są identyczne z jakoscia i barwami zdiec uytkowników niby którrzy je zakupili. tak JAKOS je**e MI WAŁEM

Albo wał (płacisz i nie dostajesz nic), albo podpucha bagiet. Dziwi mnie,  że ten temat jeszcze stoi, bo to ewidentna reklama usługi, która jest nielegalna w każdym miejscu na świecie.