Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
Didi92

LED NAKED COB 120W SugarPop

Recommended Posts

O ile dobrze pamiętam najpierw dodajesz do wody dawkę A, porządnie mieszasz i dopiero później B i znowu mieszasz :P  Jakby to były moje panienki to wstrzymałbym się jeszcze z nawozami, ale masz rację poczekaj na Pasjoniste ;) Nie ma to jak opinia kogoś z doświadczeniem... Pokazały pierwsze włochy 

Masz 4 litry wody w konewce

Wlewasz Bloom A  16ml mieszasz i wlewasz Bloom B 16 ml mieszasz czekasz pare minut podlewasz

Jak na miesiac od pestki to fajne bestie porosly .-) Super, boczne odrosty tez silne i dostaja swiatla i ida w gore . Nie widac tych bialych wlochow ?? 

edit   I jak z zapachem , nie smierdzi jak zjarka z tytki. Domownicy sie nie skarza ??

large.Honeyview_IMG_1054.png.e0bbb6f35083c1dfe73f409a171d381d.png

Edited by Pasjonista

Coś tam już widać :) troszkę czuć ale nie ma jakiegoś mocnego smrodu także nikt się nie skarży :D 

Czyli sa biale wlosy   ????   Mozna fotke gory w boxie ,chce zobaczyc ile lampa ma miejsca i jak fajnie to wyglada jak nie ma filtra ani wentylatora w tak malym boxie . Nie to co kiedys u mnie , napchane ze miejsca nie bylo. Ale doswiadczenie sie zdobylo i dalej przekazalo.

large.Honeyview_IMG_1384.png.5dabef4cf738c50545a6383fd311c645.png

Edited by Pasjonista

Na przemian raz woda raz woda z nawozem . Jezeli wczoraj lales wode z nawozem to kolejny raz sama wode . Nie widac za bardzo czy tam sa biale wlochy , cos jakby byly.

Coś tam się pokazuje :) oki a mam pytanie nie mogę nasypać na dół do tego kwadratowego ziemi żeby miały więcej :D tylko potem bym ich nie podniósł pewnie bo by przyległy :D 

nie bo korzenie od dołu potrzebują mieć przewiew a tak to dusiły by sie i nie miał byś też jak usunąć przelanej wody która dołem wylatuje , flusha na koniec też by nie dało rady zrobić

Dzień 32 temperatura 27 wilgotność 46 % światło 12/12.

Roslinką do lampy brakuje już tylko 35 cm

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edited by Didi92

Spokojnie ,niech rośnie. Lampe można jeszcze pod sam sufit dać . A jak porosną za wysoko , to sie połamie lekko i będzie ok. Pozdro

Jutro zdjęcie jak da rade poza boxem , Główny top z bliska , chce te białe włochy zobaczyć 😛

Edited by Pasjonista