Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pakistan Chitral Kush,Dark Star,Gorilla Glue, Skunk#1 x Northern Light#10 HPS 100W BIO


Recommended Posts

Spoko, że startujesz z flo równo ze mną. Herbata z bananów jest świetnym źródłem potasu, w surowej postaci przyjmuje się npk 0-3-41, natomiast widziałem też na jakimś zagranicznym forum ogrodnicznym(nie, nie związanym z cannabis :D ), że przetestowane npk dla kilkudniowej herbatki może wynosić nawet 0-25-42. Są to ogromne ilości i jeśli chcesz stosować ją jako booster, nic więcej nie będziesz potrzebował. Herbatka jest tak intensywna, że mimo tego że jest to produkt naturalny i bardzo dobrze wchłanialny przez rośliny, trzeba uważać żeby nie przenawozić. Dodatkowo herbatka zawiera pewne ilości wapnia, manganu, magnezu, sodu i siarki, także taki nawóz zawiera wszystko, czego roślina potrzebuje. Ja będę robił różne herbatki na różne etapy kwitnienia i wszystko będę opisywał na bieżąco w moim logu. Największym minusem herbatki z bananów jest tylko to, że nie można jej zrobić na zapas. W pewnym momencie mikstura zacznie fermentować i jak tylko pozujesz ten specyficzny zapach rozkładających się cukrów, trzeba ją wylać i zrobić nową.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+