Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Godzinę temu, bortek napisał:

Stosowal ktos moze takie worki z co2 

Screenshot_20180824-114256.jpg

Nałożą na Ciebie opłatę emisyjna za emitowanie CO2 i przyczynianie się do efektu cieplarnianego hehehe :D  . Tego wynalazku prawdę mówiąc nie stosowałem, raz miałem pożyczona butle z CO2 z reduktorem czasowym i szczerze mówiąc … nie zauważyłem różnicy, wiec moim zdaniem lepiej te pieniądze przeznaczyć na cos innego. dobra wentylacja i dostęp do świeżego powietrza zrobi robotę, natura już zadbała o odpowiedni skład Takie rzeczy sprawdzają się na wielkopowierzchniowych uprawach, tak mi się wydaje. To oczywiście moje spostrzeżenia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, bortek napisał:

Wentylacje mam ok wyciag 350m3 trzy mieszaki i wtlaczjacy kanalowy chociaz teraz jak wlacze mieszajacy wewnatrz to temp idzie do gory zamiast w dol tak goraco na zewnatrz

Jak jest cyrkulacja to temperatura nie ma się co przejmować w końcu one lubią ciepło ;) oczywiście w granicach rozsądku. Warto tak ustawić lampy żeby świeciły na noc zawsze to trochę niższa temp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam kolejny up. Roslinki maja 15dni widac powoli progres dostaja wyregulowana wode z vodojuice i opryski z calmag jak narazie wszystko idzie bez problemow byle do konca. Nie wiem czy starczy miejsca mialo byc 8 sztuk wrzucilem wiecej nasion bo czesto sie zdaza ze kilka nie wyskoczy a tu wyszly wszystkie szkoda wyzucic. Jeden purple queen zaczyna ladnie pachniec i fotka wszystkiego

2018-09-01-09-25-26-754.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+