Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600 W CRITICAL KUSH AUTO.@


Recommended Posts

Panowie bardzo ciekawa odmiana. Producent podaje ,że  od pojawiena sie na powierzchni do zbiorów potrzebuje 70-80 dni , jednak jeden z growerów , który ją uprawiał stwierdził , że wystarczy na cały cykl życia 52-54 dni . Automat ten osiąga 60 cm wzrostu i przy mocnym świetle daje nawet 50 gr !!!! Bardzo świetny rezultat.

Z drugiej strony w opisie producenta jest ,że zakwita w piątym tygodniu. 

Czyli jak zakwtnie powiedzmy w 18 dniu życia to całkiem możliwe ,że ten grower nie kłamie i wystarczą 54 dni na uprawe !!!! 

Przy biotabsach wszystko powinno iść bezproblemowo także kosa , rób często aktualizacje , pytaj sie zanim sam coś zrobisz i będziesz za niecałe 2 miesiące mega szczęśliwym posiadaczem naprawde dużej ilości dobrego materiału. 

Będe wpadał po każdej twojej aktualizacji. 

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wystarczy lampe zmienic. Pytanie mam takie teraz. Czy musze zmieniac zasilacz ? Czy moze on zostac? Kolega opowiadal mi o tym jak on robil mial namiot takich samych wymiarow jak moj. Roznica jest to ze on mial hydroponike. I powiedzial mi ze z 5 nasionek mial 100 uncji.~ 2800g. Czy to mozliwe.?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jaki masz zasilacz ? Aby wstawić żarówkę 1000W musisz mieć zasilacz 1000W. 

19 minut temu, kosa0305 napisał:

I powiedzial mi ze z 5 nasionek mial 100 uncji.~ 2800g. Czy to mozliwe.?

prawie 3kg z jednej lampy HPS 600W ? No powiem Ci że spotykam się z różnymi fantazjami ale tutaj to już kolega poleciał :) 

Albo inaczej, wychodzi 2000g na m2, nie spotkałem się z takimi wynikami, nawet GHS przy swoich Super Lemon Haze podaje 800g/m2 

https://shop.greenhouseseeds.nl/super-lemon-haze-feminised.html

Także mit jak h*j :D albo jest super pro hydro growerem z super mocami :) 

 

 

Ogólnie to na kwitnienie dokup 400W lub jeszcze jedną 600W i będzie Pan zadowolony

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+