Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[LED 20-220W+] Kryptonite


Recommended Posts

Tak Misiu, to sa dokladnie te. Lampeczki niepozorne, ale weguja mi panne co najmniej dobrze. Z poczatku myslalem, ze to one cos mi popala liscie, ale winowajca problemu ewidentnie byla ciulowa ziemia. (Wniosek jest prosty, dzieciaki! Zie-mia to pod-sta-wa!) Oklepane spiewki czesto okazuja sie prawdziwe.

Troche sie grzeja, ale u mnie to one praktycznie poza boxem siedza, swieca rowno z lini sufitu, wiekszosc ciepla od razu won. Wygodne rozwiazanie.

Stopniowo daje rosline blizej, coby mloda sie nie przegrzala na przyklad. Jak sie nie ciagnie jak patyk znaczy ze jest dobrze ;)  Jak na 20W to mi sie podoba i polecam niedowiarkom.

Wszystko pod kontrola jak narazie. Temperatury ostatnio na poziomie 23-25' i wilgotnosc rownie korzystna, 55-65%. W nastepnym tygodniu kolejny replanting sie szykuje, wiecej korzeni trzeba rozwinac. Teraz to chyba jakis 1litr, wsadzimy do piateczki.

Nawozy na razie grzeja lawe, bo raczej wole prowadzic jej umiarkowana diete, skoro dostanie wiecej podloza to i wiecej papu, wiec luz.

5!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tym Replanting to dobry pomysl zwlaszcza jak urzywasz najlepszej na swiecie ziemi od Gold Label . Ja kiedys znalazlem pod koniec uprawy jedno  ziarnko , wiec zasadzilem  majac , nadzieje ze  nie bedzie hermy. Jak w malej 3 litrowej , kwadratowej doniczce dobrze rozwinely sie korzenie to przesadzilem ja do wiekszej ,okraglej 7 litrowej , urzywajac ziemi Gold Label Special Mix od poczatku .Przy tej ziemi nie potrzebny jest zaden ukorzeniacz i nawet mocno nawozony Special mix nadaje sie do siewek , nie wspominajac juz o ukorzenionych klonach !!!

Niestety wyszla herma i w niecalym 50 dniu zycia poszla do kosza , ale jakie miala korzenie to , az fotki wrzuce. (podlewana byla do konca swych dni bez nawozow , sama woda)

Honeyview_IMG_1636.jpg.71bacb5c2bcd71bd49f69906cb1aed4f.jpg

Honeyview_IMG_1674.jpg.2c00ef627b3cdfb9a78eb12fb4bd4df4.jpg

Honeyview_IMG_1803.jpg.98755c2e578cebd47e57445e599bfb8b.jpg

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema!

Maly raport z okazji 21 dnia zycia.

Na dniach byla przeprowadzka, salon sie powiekszyl i dolozylem troche mocy. Nie bylem obecny pozniej, wiec swiatlo ustawione bylo zapobiegawczo wyzej. Wyszlo na to, ze zbyt profilaktycznie podszedlem i mi sie krzak rozciagnal, chyba ze to geny sativy sie wykazuja i nie poradze. Dalem blizej teraz,, zobaczymy.

Przesadzona do siedmiolitrowki, a na potem smartpot 20l.

Zaczalem tez trening. Ciachnalem top z trzema segmentami, a reszte rozciagnalem. Bedzie rosniete horyzontalnie.

Cos tam panienka woni, ale filtr kobyla wielka robi robote. Wyciag pracuje, temperatura 24' a wilgno na 55/60%.

Za kilka dni podlewanko, jak przeschnie, rozwarzam rozpoczecie wprowadzania lagodniej diety w postaci pol dawki BiOGrow+Alg-a-Mic, dla azotu magnezu i wapnia.

Tak to idzie:

21a.JPG.1fcfb82b43fd980297a2f25974da6d76.JPG21b.JPG.fbe402eb088e997ec2142df043553434.JPG21d.JPG.9f2b8ed83bae5f4ee07ab5e2e1e9eb44.JPG21e.JPG.aa468223775a1f42d65dab2ec2d4d06e.JPG

Tradycyjnie chrupnela mi jedna galaz, jak zawsze, do wesela sie zagoi.

Calusy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+