Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3x Super Skunk - White Label / HPS 250W


Recommended Posts

Nasiona: Super skunk - White label / sezonowki

oświetlenie: weg - CFL 200W Dual, flo - HPS 250W

fotoperiod: weg - 24/0 flo - 12/12

wilgotność: weg - 55-80% flo - 45%-70%

temp: weg - 27-31 flo - 25-30

box: namiot mammoth classic 60: 60x60x140

wentylacja: weg - wiatrak komputerowy 12cm - 100m3/h, flo - wiatrak 300m3/h + filtr carbon 305m3/h

medium: canna terra pro +

doniczki: 10l, 8l, 6,5l

nawozy: na razie brak, jedynie na flo plargon alga bloom - natural

woda: kranowa odstana

trening: FIM + LST


Witam, ruszam z moim czwartym growem, miejmy nadzieje ze najlepszym. Zamówilem 5 nasion Super skunka i w gratisie dostałem jeszcze 2 auto mazary z dutch passion, które na pewno kiedys wykorzystam. Roślinki wyszły dokładnie 17.07.2018, z czego jedna wrzuciłem wiecej niz tydzień później, czyli około 28.07.2018 wyszła na swiatło dzienne. Według producenta rośliny powinny kwitnąc w zadziwiającym tempie (mniej niż 2 miesiące). Mam nadzieje że uda się zebrać z nich około 100g. Chce też zobaczyć czy wielkość donic będzie miała duże znaczenie. Porady, komentarze, krytyka i sugestie mile widziane. Pozdrawiam trawkowiczow!

Bohaterzy, i auto mazary:

23FA79AA-9CC5-4F87-94CF-7049CE0F2B9D.jpeg.b613c383186082f71fe78c7e2a0a4dec.jpeg

Namiocik:

F38017B1-E02F-4D2E-838D-43CFADBDAAF9.jpeg.6a6d5f649a96b6d54fe1e4254524135a.jpeg

Panny, 2 sa w dniu 19 (jedna opóźniona bo prawie ją zlamalem naginajac na początku) i jedna w dniu 8:

F7C5BCC1-6A71-4BC3-87F2-414BE42EDEC5.jpeg.ba033561921f5881e10a938795b1ec90.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać ? Marzy mi sie taki poczciwy growbox Mamut clasic dokładnie ten co masz , mój nr 1 choć lubiłem Hydro Shot 40 za to otwieranie D.

HS60 już tego nie ma !!! Dlatego Twój Mamut jest mega , tani , solidny. Niestety teściowa szybko by go zobaczyła i powiedziałaby- A co to za paskudna szafa materiałowa stoi w tym rogu , co wy tam trzymacie ku.wa?

Z fartem do mety !!!!

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Pasjonista napisał:

Niestety teściowa szybko by go zobaczyła i powiedziałaby- A co to za paskudna szafa materiałowa stoi w tym rogu , co wy tam trzymacie ku.wa?

Przynajmniej Twoja partnerka akceptuje. Moja co prawda nie czepia się mocno już, nawet drzwi od Boxa otworzy jak w pracy jestem, ale przy każdej okazji mi wtyka szpilke.

Sorki za OffTop

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Akceptuje odmiany "bezzapachowe" czyli takie ,które nie walą i można nawet bez filtra uprawać, do tego nie widzi mnie jak przy nich coś robie, nic nie widzi, roślin nie widzi wogóle. Czyli nie widzi , nie czuje i nie smakuje. Nieraz jej krem zrobie z oleju kokosowego i liści plus małe topki. ? 

Zezima a jak to u Ciebie wygłąda, rzadzisz na hacie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale jakas tolerancja jest chociaz ze strony partnerki, tyle dobrze :) No z tesciowa juz gorzej domyslam sie. A ja aktualnie mieszkam sam wiec sobie rzadze, druga sprawa ze duzo ludzi to toleruje bo w koncu Holandia. Wydaje mi sie ze moja przyszla partnerka tez by nie miala z tym problemu, nawet gdy by nie palila tutaj to taki standardzik w sumie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobre oko Vito ale jest ok, to tylko taka zmyła z tym wentylatorem na dole. Ogolnie jak na ten moment to działa tylko wyciągowy komputerowy a ten na dole to tylko taka ściema jest dla wygladu; ogolnie nie jest podlaczony, ale ten wyciagający wprawia go w ruch swoim zasysem, wiec można go nazwac pasywno-aktywnym wiatrakiem. A dlaczego? Bo fajnie to wygląda i dosłownie widać że jest cug cały czas po za tym nie chialo mi sie go  odpinać z rury wentylacyjnej bo jak wrzuce HPSa to będe musiał go wykorzystać jako wyciągowy. A ta rura wentylacyjna jest podpięta teraz na dole żeby nie bylo widać światła.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+