Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

24x600W | Super Lemon Haze, The Edge, Blueberry, Strawberry, Purple #1, Spanabud, Firsian Duck, Desfran, White Widow x The Ultimate, Orange Bud, Star Kush


Recommended Posts

Stary growlog uprawy poza granicami Polski. 

 

Nasiona:
1. Namiot: 
Super Lemon Haze (chyba kiepska podróbka)
 
2. Namiot: Mix Dutch Passion
The Edge
Blueberry
Strawberry
Purple #1
Spanabud
Firsian Duck
Desfran
White Widow x The Ultimate
Orange Bud
Star Kush (nie pamiętam jaki producent)
 

Oświetlenie: 24x Odbyniki Adjust a Wings
24x Zasilacz HPS GIB 600W
po 12 na namiot
Fotoperiod: wegetacja 12/1 kwitnienie 11/13 ze skracaniem
Box: 2x namiot BBS srebrny - 6x3x2,2 (18m2)
Podłoże: Light mix
Donice: 10L
Nawozy: zestaw biotabs
Wentylacja: wlot i wylot o mniej więcej takiej samej mocy, około 3000m3/h
Kontroler wentylatorów GSE FC11-203
Kontroler wentylatorów Cli-mate
3x wentylator MDF Airbox 3250m3
2x wentylator MDF Airbox 2500m3
Dodatkowe info: nawilżacze z automatycznym uzupełnieniem wody 2x Cezio
Osmoza growmax water mega grow 1000 
 
 

Wegetacja 16/8
od 17 do 11

Kwitnienie 11/13 i skracanie
od 19 do 6


Skracanie:
3 tydzień - 19.15 do 5.45
5 tydzień - 19.30 do 5.30
7 tydzień - 19.45 do 5.15
9 tydzień - 20 do 5



 
Ogólnie lipa, dużo błędów, za dużo roślin, sprzęt lichy bo był używany i obecnie dalej poleciał w świat. 
 
 
Później wrzucę zdjęcia itd.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

@Vito wydaje mi sie ,ze jak juz jedziesz na kilogramy to ja bym osobiscie walna jakis namiot na matki i setki klonow i niestety SOG bym robil nawet w takich wielkich lozkach (Soil Bed ) do tego jakis system nawadniajacy , albo ze szlaucha prosto sobie jak w ogrodzie lejesz ( z Biotabsami oczywiscie) . Do tego HPSY qrwa wyciagaja te rosliny na wysokosc . Coby to sa pod tym wzgledem lepsze . Chociaz widzialem jak kosiory w holandii pierwsze 3 tygodnie flo jechali na MH lampach . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak: przeżyłem to i już nigdy więcej... Ogrom stresu, dużo roboty i wielkie ryzyko a na koniec gó**o cena przy hurcie... 

Ale doświadczenie bezcenne.

 

Masa błędów, już nawet założenie że pomieszczę tak dużo SLH... Błędów sam mógłbym wymieniać, ważne że podczas każdego grow się uczę, a to już wiele lat trwa. 

 

Jednorazowy strzał na jednorazowym używanym sprzęcie, jedynie co sobie zostawiłem to osmozę, regulator GSE i grzałki do wody nie wiem po co. Sprzęt jest gdzieś w świecie i pewnie dalej komuś służy.

Segreguje zdjęcia, niedługo postaram się dokończyć tego zeszłorocznego growloga. Puki co mam masę pracy... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

Reszta zdjęć, miałem zmniejszyć ich wagę ale nie mam czasu... 

blueberry.jpgdefloacja 2.JPGdefloacja 3.JPGdefloacja.jpgDesfran.JPGFirsian Duck.JPGkwitnienie 2.JPGkwitnienie.JPGłamanie 2.JPGłamanie sativy.JPGmarihuana 2.JPGmix DP.JPGnasiona.JPGOrange Bud.JPGprzed defloacja.JPGpurple 1.jpgsativa vs indica.JPGSLH 1.jpgSLH 2.jpgSLH wegetacja.jpgspanabud.jpgStar Kush.JPGstrawberry.jpgSuper Lemon Haze.JPGsuszenie 2.JPGThe Edge.JPGtop1.jpgtop2.JPGtop3.jpgtop4.JPGtopki.JPGtopy.JPGwegetacja 2.JPGwegetacja.JPGwegg.JPGwentylacja.JPGWhite Widow x The Ultimate.JPGzasilacze.JPGzbiornik.JPG

 

Nigdy nie róbcie na BioTabs jeżeli liczycie na wynik. Na tych nawozach palenie jest strasznie lekkie. 

 

To było dawno temu... 

 

A i podsumowując to defloacja to totalna głupota... ale że zrobiliśmy tyle błędów że musieliśmy wywalić liście bo była zbyt duża wilgotność (za dużo krzaków, za ciasno).

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+