Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Najtańsze wydajne lampy, led COB


Corleone

Recommended Posts

ku**a... człowieku... ledwo zdjąłem Ci bana a Ty znów... 

po pierwsze to zbuduj panel, zrób fotorelacje jak pod tym rośnie i dopiero zabieraj się za próbę handlu... 

Teraz tak, jako że sam zacząłem się interesować tym tematem to na Twoją ofertę za 100zł to parsknę śmiechem... To ma być próba przekrętu na 100zł ? :D

 

Jedyne moim zdaniem słuszne diody to diody marki cree, jak byś się zainteresował to jedna dioda 3W wychodzi około 5zł, panel 120W to 36 diód = 180zł, a gdzie soczewka ? radiator ? zasilacz ? stelaż ? zawieszki ? koszt robocizny ? podatek ? 

 

A nie Ty przecież chcesz kogoś przekręcić na 100zł... Biznesmenie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przecież sam mnie przyjąłeś :) nie muszę robić fotorelacji żeby wiedzieć że coby są dobre, mają 128 lumenów na wat. Są wydajne. Pokaż mi te ledy 3W za 5 zł. To nie jest żadna próba przekrętu, paczki ze sprawdzeniem albo na paczkomat, albo możliwa wysyłka z góry nie wiem z czym masz problem. Diody kosztowały mnie 11 zł za sztukę, każda po 7 wat, na panel jest ich 14, same diody kosztowały mnie 154 zł dolicz jeszcze robocizne, bo nie każdy potrafi skręcić. Zdjęcia porobie niedługo, z aparatem nawet ciężko zrobić zdjęcie bo tak oślepia.

Sprzedaje bo akurat diod za 5 tysi kupiłem na zapas, myślałem żeby puścić tanio, cena za gotowe panele jest przystępna.

Edytowane przez Corleone
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Corleone napisał:

nie muszę robić fotorelacji żeby wiedzieć że coby są dobre,

dioda diodzie nie równa, cree produkuje mnóstwo różnych, sama seria X http://www.cree.com/led-components/products/xlamp-leds 

1 godzinę temu, Corleone napisał:

Pokaż mi te ledy 3W za 5 zł.

wpisz se w google cree xt, polskie hurtownie, pierwsza lepsza...

 

Teraz tak, co to za diody które Ty użyłeś ? Jaki producent ? Jaki model ? 

Skoro wszystko masz w częściach to może jakieś foto części z karteczką dla wiarygodności.

Jakie masz zasilacze ? 

 

Skoro chcesz to sprzedać to zaprezentuj, osobiście sam mam plany zbudowania dla siebie ogromnego panelu więc może był bym zainteresowany...

 

 

A no i tutaj odpowiem na to prywatne pytanie:

Cytuj

o co Ci chodzi? czemu tak piszesz? odstraszasz mi klientów, wszystko jest okej przecież

hu*a jest okej, takie ogłoszenia powinienem bez dyskusji wywalać. Chcesz być biznesmenem to rób to jak należy a nie próbujesz w hu*a kogoś zrobić... Niektórzy się starają, zakładają działalność, budują prototypy i udowadniają że wszystko jest ok wystawiając fakturę i gwarancję. A Ty nawet nie postarałeś się o dokładny opis...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikogo nie chciałem oszukać, zaprezentuje, podam zdjęcia, przecież ze sprawdzeniem chciałem wysłać, nawet z góry wysłać, nikogo w ch**a robić. A co do tych ledów serii x, to powiedz wszystkim ile będzie kosztować całe wykonanie razem z osprzętem, lutownicą, płytkami i innymi pierdołami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kupiłem 550 diod heli array na zapas, barwa 3000K Ciepła, chciałem się trochę pozbyć bo zabrakło funduszy na inne zobowiązania, diody są wydajne, sprawdzałem luxomierzem dokładnie chyba 126,4 l/w, żywotność też sprawdzona, jak ktoś ma mniej pieniędzy też się dogadamy na podzespoły po taniości albo mogę polutować gotowe, możemy się dogadać, ponegocjować, mam pare skręconych paneli już po roku, nadal oślepiają i nadal są w świetnym stanie, nie przegrzewają się, nie puchną, dają rade, teraz trochę nie będzie mnie w domu bo jestem na wyjeździe, mam jedno zdjęcie nie polutowanych, jak wróce to porobie zdjęcia z karteczką jak Vito chciał :)

 

Edytowane przez Corleone
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+